Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

10 найкращих міст Великобританії для життя

Оскільки вартість життя в англійській столиці з кожним роком зростає, випускникам коледжів та молодим фахівцям стає все складніше реалізовувати свій потенціал саме в Лондоні. Багато хто з них не може дозволити собі орендувати житло, а купівля будинку стає і зовсім нездійсненною мрією.

Відкрийте для себе іншу Великобританію

На щастя, Англія – це не тільки Лондон. Перспективна молодь вже встигла зрозуміти, як позбутися фінансового тягаря британської столиці, і де можна чудово влаштуватися, не відчуваючи проблем з власною самореалізацією. Якщо ви теж хочете перебратися до туманного Альбіону, але розумієте, що життя в Лондоні вам буде не по кишені, подивіться на ці міста Великобританії, життя в яких анітрохи не гірше, ніж у столиці, але значно дешевше.

Манчестер

Манчестер

Англійці часто називають це місто північним Лондоном. Манчестер є чудовим місцем для життя, де можна відчути на собі всі переваги європейської цивілізації за цілком помірну ціну.

Брайтон

Брайтон

Брайтон (жваве місто у самого моря з великою кількістю молоді), знаходиться всього в годині їзди від Лондона. Тут відбувається безліч цікавих подій, стартапів та інших цікавих заходів, стати учасником яких може практично будь-хто.

Ліверпуль

Ліверпуль

За останні роки Ліверпуль повністю переродився і став справжнім містом-мрією Великобританії для молодих людей. Це місце є батьківщиною легендарного гурту The Beatles. А у 2008 році місто було обрано культурною столицею Європи. Тут є безліч стильних магазинів, ресторанів та клубів, тому перебуваючи в Ліверпулі ви ніколи не відчуєте, що знаходитесь десь в англійській глибинці.

Едінбург

Едінбург

Столиця Шотландії становить величезну історичну цінність. Протягом року в Единбурзі проходить безліч різноманітних культурних заходів, в тому числі славнозвісний Единбурзький фестиваль. Найбільшими роботодавцями міста є Королівський Банк Шотландії, NHS Лотіан та Единбурзький університет.

Брістоль

Брістоль

Брістоль – це найбільше місто на південному заході Великобританії. Він є одним з найпопулярніших місць для гастролюючих музичних груп, театрів, виставок та інших культурних заходів. Тут справді величезний вибір кафе, барів, ресторанів та всіляких магазинів на будь-який смак і гаманець.

Белфаст

Белфаст

Столиця Північної Ірландії має вражаючу літературну, театральну та музичну історію. Віддалившись від центру Белфаста, ви виявите красиву сільську місцевість, але це зовсім не означає, що місто покинуте. Тут є все необхідне для молоді та людей у віці, у тому числі робочі місця та доступні ціни на оренду житла.

Бат

Бат

Бат можна назвати одним з найпопулярніших туристичних міст Англії, завдяки таким пам’яткам, як Королівські Ванни та будинок Джейн Остін. Тут є магазини всіх популярних світових брендів, а саме місто славиться своїми дивними продуктами здорового харчування, особливо сиром.

Шеффілд

Шеффілд

Якщо ви у захваті від інді-музики, це місце створене цілком для вас. Хоча Шеффілд відігравав велику роль у 90-х, коли був головною Бріт-Поп сценою країни, він і до цього дня залишається лідером на музичному ринку Англії. Основними роботодавцями міста є BT, Virgin Media і HSBC.

Кардіфф

Кардіфф

Кардіфф вважається найкращим місцем у Великобританії для життя. Валлійська столиця знаходиться поруч з сільською місцевістю, річкою та іншими великими містами, такими як Брістоль, наприклад. Це досить компактне місто, яке можна легко обійти пішки або об’їхати на велосипеді. До того ж тут досить помірні ціни, щоб знімати житло в самому центрі.

Лідс

Лідс

Лідс – це ще одне північне місто, яке теж нещодавно пережило відродження. Воно менше, ніж Манчестер або Ліверпуль, але тут є все, що потрібно для працевлаштування, гідної самореалізації та веселого проведення часу.

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: