Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

3 прості покупки, які допоможуть вам економити

На світі, мабуть, немає господині, яка б не хотіла навчитися економити гроші. Якщо слово «економія» для вас не пустий звук, прислухайтеся до цих порад, які підкажуть, як один раз трохи витратившись, довгі роки економити сімейний бюджет.

Витратити, щоб заощадити

Іноді невеликі інвестиції виправдовують себе найдивовижнішим чином. Сьогодні ми розповімо про три з них, які не зроблять з вас мільйонера, зате допоможуть заощадити тисячі доларів. Ось 3 речі, які вам потрібно купити, щоб уберегти свій гаманець від непотрібних і довгострокових витрат в майбутньому.

Медіа-плеєр з жорстким диском

плеєр

Сьогодні за триста доларів можна придбати відмінний медіа-плеєр для запису і відтворення сотень, а то і тисяч своїх улюблених фільмів і передач. Це не Blu-Ray-плеєр, не DVD-програвач і вже точно не відеомагнітофон вашої бабусі. Медіа-плеєр не вимагає ані дисків, ані касет. Один раз витратившись на нього, ви назавжди забудете про необхідність стежити за телепрограмою, зможете насолоджуватися зображенням найвищої якості, а головне, перестанете купувати диски або брати їх на прокат.

Енергоефективний душ

душ

Енергоефективний душ, це одна з найкращих спільних покупок, яку ви можете зробити зі своїм чоловіком для майбутньої довгострокової економії сімейного бюджету. Таке придбання допоможе тільки сім’ї з 3-х чоловік економити до 40 тис. літрів води на рік, що призведе до істотної економії електроенергії, оскільки через водонагрівач буде проходити набагато менше води. Якщо ж ви купите модель з запірним краном на душовій голівці, який дозволить перекривати воду під час намилювання, то заощадите ще більше.

GPS навігатор

навігатор для автівки

Інвестуйте 100 або 200 доларів в гарний GPS навігатор для автомобіля, який буде швидко знаходити найкоротший шлях між двома точками і таким чином допоможе вам кожен день економити на бензині. Крім того, такий корисний пристрій можна використовувати для безпомилкового знаходження потрібних адрес, ресторанів, готелів, магазинів і багато чого іншого. Той, хто скаже, що з цим завданням сьогодні успішно справляється кожен другий смартфон, частково має рацію. Але, повірте, телефон ніколи не зможе повною мірою замінити GPS навігатор, який раз і назавжди зручно кріпиться на торпедо або лобовому склі, і може бути з вбудованим відеореєстратором.

До речі, ось http://nemalababaklopoty.com/yak-ekonomyty-groshi-10-prostyh-sposobiv.html ще 10 практичних способів економії сімейного бюджету, якими ми ділилися в одній з минулих публікацій. Можливо вони теж стануть вам у нагоді.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

 

Залишити відповідь