Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

3G відеокамера – завжди бути поруч

Ще якихось 150 років тому людство могло лише мріяти про можливість спілкуватися на великих відстанях в реальному часі. Сьогодні ж цифрові технології зайшли настільки далеко, що для спілкування ми використовуємо відеодзвінки по мобільному зв’язку.

Технологія надсилання відео в реальному часі через мережу 3G сьогодні застосовується для охорони віддалених від комунікацій об’єктів: виробничих або будівельних дільниць, автозаправних станцій, заміських будинків, дач і т.д.

3G-відеокамера

Що таке вулична 3G-відеокамера?

3G -відеокамера є мобільним пристроєм для зовнішнього спостереження, що надає можливість записувати і транслювати відеосигнал в цифровому форматі. Основною відмінністю вуличних 3G відеокамер є застосування для трансляції інформації мобільної мережі згідно з протоколом GPRS або EDGE.

Вулична відеокамера GSM оснащується спеціальним модулем, за допомогою якого відправляє відеосигнал на комп’ютер або інший пристрій спостереження. Але щоб камера завжди залишалася онлайн, і тим самим відеоспостереження велося без збоїв, необхідна мобільна мережа.

Зовнішні 3G відеокамери не потребують додаткових налаштувань, достатньо просто встановити камеру і під’єднати її до джерела живлення. Тому для вуличного спостереження за принципом 3G вам буде необхідна лише сім-карта оператора стільникового зв’язку, який надає доступ до 3G-покриття.

Ціни на подібні системи відеоконтролю демократичні, а процес установки простий і не займе багато часу. Подбати слід тільки про джерело живлення. Для перегляду картинки досить мати комп’ютер, планшет або навіть смартфон, підключений до інтернету.

камера відеоспостереження

Завдяки наявності інфрачервоного підсвічування і датчиків руху, а також інших функціональних особливостей, будь то день чи ніч – ви все побачите в ідеальній якості. Камера буде ідентифікувати і фіксувати кожен підозрілий об’єкт, автоматично записувати відео, як тільки зафіксує рух, а також повідомляти про це власника.

Усередині камери може бути встановлений спеціальний носій, на який записується все, що відбувається в полі зору пристрою. Зазвичай, термін зберігання відео-файлів можна варіювати від 1 до 45 днів. Вартість такої камери залежить від її можливостей і характеристик.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до вищесказаного пропонуємо переглянути невелике цікаве відео, яке допоможе вам визначитися з вибором системи відеоспостереження. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Введіть свій E-mail: