Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

4 поради, чим зайнятися у негоду

Погана погода дуже часто збиває з пантелику і ставить під сумнів всі заплановані заходи, не пов’язані з перебуванням в приміщенні. Щоб не нудьгувати і не витрачати час на пошуки цікавого заняття, пропонуємо скористатися нашими підказками.

Дощ – не привід для нудьги!

Ніхто не хоче надовго застрягти в квартирі через негоду. Але не варто засмучуватись, якщо дощовий день замкнув вас вдома. Існує безліч цікавих справ і розваг, яким можна присвятити себе, спостерігаючи за сльотою з вікна. Ось кілька порад, які підкажуть, чим зайнятися в дощовий день і при цьому отримати масу задоволення.

дощ-за-вікном

1. Напишіть далекому родичу або другу сім’ї

Коли ви в останній раз писали або отримували паперові листи? Комусь таке проведення часу може здатися нераціональним і старомодним, адже набагато швидше набрати пару фраз на комп’ютері і натиснути на кнопку «відправити»… А тепер уявіть, що паперовий лист отримали ви: гарний конверт, кілька жирних печаток, яскрава марка і вміст, написаний вручну. Це не суха електронка, такий сюрприз може змінити день будь-якої людини в кращу сторону.

У метушні побутових проблем ми залишаємо в соціальних мережах або відправляємо електронною поштою якісь уривки наших думок, що складаються всього з декількох речень або слів, просто для того, щоб залишатися на зв’язку. А справжній лист дає можливість не поспішаючи осмислити та викласти всю необхідну інформацію. У нього вкладається більше праці, а значить, і частка вашої душі залишається запечатаною в конверті.

До речі, якщо ви ведете щоденник, дощовий день – це відмінний привід їм зайнятися. Заповнення щоденника допомагає зняти стрес, задокументувати цілі і завдання, а також згадати про важливі речі, які періодично вилітають з голови.

жінка-пишить-листа

2. Влаштуйте кіномарафон

На вас вже давно чекають кілька мелодрам, які потребують вашої рецензії, чи не так? Приготуйте бутерброди, гарячий чай або какао, візьміть теплий плед і розслабтеся перед телевізором. Якщо фільми жалісливі, а ви романтична натура, візьміть пару носових хусток.

3. Пограйте з дітьми

Напевно ви вже знаєте, що нудьгуючі діти дуже швидко починають вередувати. Вийти з положення і зайняти їх можна за допомогою «мисливців за скарбами». Хоча ця розвиваюча гра більше підходить для вулиці, за допомогою невеликих змін в правилах її легко можна пристосувати і для квартири. Спочатку приготуйте «скарби». Це можуть бути якісь ласощі, іграшки, книги або фільми. Визначте зручні та безпечні місця в квартирі для дитячих пошуків. Вирішіть, скільки підказок ви хочете залишити і де саме. Коли напишете самі підказки, перевірте, щоб кожна з них вказувала на наступну. «Пошук скарбів» – це відмінний спосіб на час відвернути увагу малюків, які застрягли вдома.

4. Створіть кулінарний шедевр

Напечіть печива для друзів чи рідних або використайте непогожий день, щоб навчитися готувати одну з екстравагантних страв, рецепт якої вже давно чекає на вашу увагу, але постійно відкладається через брак часу.

Як бачите, негода – не привід для смутку чи нудьги. Можна зайнятися різними веселими й корисними справами, не виходячи з дому, і відмінно провести час.

 

Залишити відповідь