Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

5 модних помилок, яких слід уникати

Ми всі іноді неправильно одягаємось, це правда. Але, якщо дрібні аксесуари, невідповідні образу, не дуже помітні, то позбавлені смаку наряди відразу впадають в очі оточуючим людям. Хочете навчитися уникати головних модних помилок? Дотримуйтесь цих порад досвідчених стилістів.

дівчина-вагається-що-надіти

1. Одяг не за розміром

Громіздкі светри та мішкуваті джинси не допоможуть вам швидко схуднути. Насправді, занадто вільний одяг може візуально зробити вас важчою, ніж ви є насправді.

Те ж саме стосується і маленьких розмірів. Одягайте наряди, які повністю відповідають вашій статурі. Не намагайтеся влізти в джинси, що насилу застібаються. Ви ж не хочете виглядати як сарделька в поліетиленовій упаковці?

Крім того, не забувайте, що нижня білизна, яка спадає або, навпаки, занадто здавлює ваші опуклості, може зіпсувати самий красивий і стильний наряд. Щоб не стати жертвою модних помилок, на яку будуть показувати пальцем, надягайте нижню білизну відповідну своїм розмірам.

2. Забагато аксесуарів

Аксесуари повинні доповнювати ваш образ, а не пригнічувати його. Сміливі, великі, барвисті та блискучі аксесуари зараз в моді. Тим не менш, намагайтесь носити їх економно. Наприклад, якщо ви збираєтесь прикрасити себе великим намистом, відкладіть в сторону громіздкий браслет. Нехай інша частина ваших ювелірних прикрас буде непомітною.

Те ж саме стосується і яскравої глянцевої сумки. Якщо ви берете її з собою, тоді залишайте яскравий широкий пояс вдома. Надягнете його іншим разом. Занадто багато великих сміливих елементів зроблять ваш жіночний образ безглуздим, а не модним і стильним. Не забувайте про це.

забагато-аксесуарів

3. Однотонність

Купивши рожеве плаття, вам не потрібно підшукувати рожеві туфлі, рожеву помаду і рожевий лак для нігтів. Часи однотонного стилю давно пройшли. Зараз популярні поєднання певних відтінків і кольорів.

4. Забагато джинси

Джинсова тканина в моді вже давно і, схоже, поки не збирається йти. Але з нею важливо не переборщити. І хоча у кожної жінки дійсно повинна бути хоча б одна пара ідеальних улюблених джинсів, джинсовий піджак у поєднанні з джинсовими брюками – це вже забагато. Джинсовий піджак буде відмінно виглядати з сукнею в квіточку або манірною спідницею в складку.

5. Недоречні наряди

Невідповідний одяг є найпоширенішою помилкою більшості модниць. Наприклад, ваша сексуальна міні-спідниця або топ, суцільно всіяний яскравими блискітками, будуть нерозумно виглядати в офісній обстановці. А шпильки з кричущим макіяжем гармонійно впишуться в клубну атмосферу, але будуть не до місця під час побачення в кафе. Перш ніж покинути квартиру, подумайте про те, куди ви підете, та чим будете займатися, і вже у відповідності зі своїми планами приймайте рішення про доцільність того чи іншого наряду.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.