Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

5 найбезпечніших автомобілів для подорожей з дітьми

На сьогоднішній день існує безліч моделей сімейних автомобілів, але далеко не всі з них можуть похвалитися високою безпекою. Ми представляємо довільну вибірку машин, які, на думку видання safercar.gov, є найбезпечнішими автомобілями для подорожей з дітьми.

Nissan Murano

Murano

  • Місткість – 5 осіб
  • Місць для дитячих автокрісел – 2

У цьому сімейному позашляховику з комфортом розмістяться всі пасажири. Не буде ніяких проблем і з установкою двох дитячих автокрісел на задньому сидінні, якщо ви дійсно дбаєте про безпеку своїх малюків. Автомобіль відповідає всім сучасним критеріям безпеки і високо оцінений провідними експертами. У машині є функція моніторингу на 360º, яка заздалегідь попереджає про приховані перешкоди, недоступні водійському оку.

Honda CR-V

CRV

  • Місткість – 5 осіб
  • Місць для дитячих автокрісел – 2

На відміну від старих моделей, в новому стандарті Honda CR-V були модернізовані функції безпеки, що спрацьовують при аварії. Крім того, купуючи цей автомобіль, можна замовити комплектацію з автоматичною системою гальмування, яка допоможе уникнути фронтальних зіткнень.

Chevrolet Traverse

Traverse

  • Місткість – 8 осіб
  • Місць для дитячих автокрісел – 5

Цей автомобіль буде гідно оцінений великими сім’ями, де часто доводиться перевозити одночасно більше двох дітей. Chevrolet Traverse є відносно дорогим транспортним засобом, проте витрати на його покупку повністю себе виправдовують. Модернізована модель LTZ буде коштувати приблизно на 10.000 $ дорожче за стандартну комплектацію, але за ці гроші ви отримаєте більше функцій безпеки, наприклад, таких як автоматичне виявлення ризику фронтального зіткнення або RCTA-система, що контролює набагато більшу площу огляду, ніж звичайна камера заднього виду.

Mazda 3

Mazda

  • Місткість – 5 осіб
  • Місць для дитячих автокрісел – 2

Mazda 3 показала кращі результати в своєму класі в усіх п’яти категоріях безпеки за рейтингом Американського Страхового Дорожнього Інституту. Цей автомобіль можна по праву назвати кращим вибором для сімей, які підшукують безпечний транспортний засіб серед невеликих машин. Тут є всі функції безпеки, такі як бокові подушки безпеки, передні і задні шторки, датчик перекидання, ABS, електронна система контролю стійкості і т.д.

Honda Fit

Fit

  • Місткість – 5 осіб
  • Місць для дитячих автокрісел – 2

1,5 літрові двигуни в нових моделях Honda Fit стали на 10% потужніші, при цьому зменшилася витрата пального, що зробило цей автомобіль не тільки безпечним, але і економічним. В базову комплектацію включена камера заднього виду, а також інші опції безпеки, такі як бокові подушки, датчик перекидання, ABS та електронна система контролю стійкості.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на десерт пропонуємо подивитися цікаве відео про те, як вибрати дитяче автокрісло, і чому його наявність так необхідна для перевезення маленьких дітей в автомобілі. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: