Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

5 способів підняти собі настрій на роботі

Можливо, ви любите свою роботу і віддані їй з головою, але 8-ми годинне знаходження в офісі може чинити негативний вплив навіть на найстійкіших з нас. Тим не менш, працювати з посмішкою і в доброму гуморі все ж можливо. Пропонуємо дізнатися 5 простих і ефективних способів, як підняти собі настрій на роботі.

Як працювати з гарним настроєм?

офісні-працівники-у-доброму-гуморі

Наведіть порядок

Акуратне робоче місце відмінно піднімає настрій. Якщо купи паперів заважають вашим вільним рухам за столом – час взятися за прибирання. Позбавтеся від усього непотріба (прострочених службових записок, непрацюючих ручок, книг, яких ви ніколи не почнете читати в обідню перерву і т.і.) і залиште тільки необхідні предмети.

Відчуйте себе як вдома

Звичайно, відчувати себе на роботі так само, як і вдома, практично неможливо, якщо тільки не працювати на себе. Однак невелика перестанова на робочому столі все ж може зробити робочий день приємнішим. Створення менш стерильної (домашньої) атмосфери допомагає відчувати себе більш вільно, і підвищує продуктивність праці. Щоб підняти собі настрій, поставте на робочий стіл наступні предмети:

  • Вазу зі свіжими квітами.
  • Фотографії друзів, дітей, домашніх тварин і членів сім’ї.
  • Сувеніри, які змушують вас посміхатися.
  • Живі рослини (якщо у вас достатньо світла).
  • Офісне приладдя веселої кольорової палітри.

Робіть перерви

Ця проста порада, насправді, дуже важлива. Якщо хочете підняти собі настрій і зарядитися енергією, робіть перерви між роботою і іноді, хоча б на кілька хвилин, виходьте на вулицю. На жаль, не можна залишити робоче місце і піти гуляти, коли заманеться. Але, щоб не гладкішати через сидячу роботу і залишатися в тонусі, потрібні мінімальні фізичні навантаження і свіже повітря. Коротка прогулянка навколо кварталу розжене кров, ви відчуєте себе набагато краще і зможете працювати більш продуктивно. Якщо вуличні прогулянки вам недоступні, ходіть по офісу або робіть невелику розтяжку прямо за столом.

жінки-розмовляють-на-роботі

Тримайте поруч щось смачненьке

Можливо, вас влаштовує офісний кафетерій. Проте, спробуйте заощадити трохи грошей і оздоровитися – почніть брати їжу з собою. Робіть акцент на здоровій їжі, для цього вам знадобляться корисні овочі і продукти, що покращують пам’ять і роботу мозку. Крім того, тримайте поруч якісь легкі закуски (шоколад, горіхи, родзинки) або фрукти, оскільки навіть невеликий голод може зіпсувати настрій. Для багатьох людей слово «голодний» є синонімом слова «роздратований», тому, щоб мислити позитивно, не слід морити себе голодом.

Зневоднення теж призводить до зниження настрою і працездатності. Тому завжди тримайте на столі пляшку з водою і не забувайте періодично нею користуватися!

Спілкуйтеся з живими людьми

У наш час існує безліч способів електронного спілкування. Для цього більше не потрібно ні з ким бачитися. Електронна пошта, автовідповідачі, мобільні телефони, соціальні мережі і текстові повідомлення замінили нам живих людей. Але, замість того, щоб швидко пробігтися пальцями по клавіатурі, сходіть в дизайнерський відділ і поспілкуйтеся про проект з дизайнерами, можете навіть випити з ними кави за обговоренням справ. Пара жартів під час спілкування з колегами може викликати у вас посмішку або щирий сміх. А сміх творить дива і допомагає відчувати себе чудово протягом усього дня.

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: