Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

5 цікавих творчих технік для дітей

Щоб розвинути у дитини фантазію і творчий підхід, необов’язково витрачатися на коштовні навчальні набори для дитячої творчості. Робити цікаві речі можна і з матеріалів, які знаходяться під рукою. А що зазвичай знаходиться у нас під рукою?

Як використовувати природні матеріали для творчості?

На вулиці завжди можна знайти масу найрізноманітніших дарів природи, наприклад, каштанів, каменів, листя або шишок. Якщо ж ми потрапляємо на море, то привозимо з собою красиві мушлі. Просто гріх не скористатися цими матеріалами і не створити пару-трійку цікавих виробів разом з дітьми!

Листя

художня аплікація з осіннього листя

Вельми гармонійні і барвисті картини-аплікації виходять з використанням листя. Особливо яскравими виглядають пейзажі з опалого осіннього листя різних форм і відтінків. Збираємо під час неспішної прогулянки листочки дуба, клена, акації, берези і несемо всю цю красу додому.

Вдома беремо клей для паперу, широкий лист картону або ватману, малюємо на ньому олівцем нехитрий краєвид, тварин, або щось ще і обклеюємо його разом з дитиною нашими листочками, перетворюючи безбарвний макет на шикарне барвисте полотно, яке потім можна повісити на стіну в дитячій кімнаті.

Каштани

гусениця з каштанів

Можна 30-40 каштанів перетворити на гримучу змію, протягнувши крізь них капроновий шнур або тонку мотузку. А можна зробити казкову тварину, встромивши в тулуб з каштана 4 сірники-ноги і за допомогою зубочистки насадити на нього невеликий каштан-голову. Для більшого ефекту намалюйте гуашшю очі і носик своєму «звірку».

Мушлі

фоторамка з черепашок

Напевно у вас вдома є морські мушлі, які лежать без діла і чекають, коли ви з їхньою допомогою зробите гарну фото-рамку. Візьміть дерев’яну раму невеликого розміру, і дозвольте дитині максимально щільно обклеїти її мушлями по периметру. Потім пофарбуйте їх золотою або срібною акриловою фарбою, дайте висохнути, вставте в рамку фото малюка, повісьте на стіну і насолоджуйтеся новим оригінальним предметом декору.

Галька

композиція з розфарбованої гальки

Чого-чого, а гальки на вулицях можна знайти незліченну кількість, особливо в приморських містах. Набираємо плоских камінців, купуємо акрилові фарби, лак-закріплювач і йдемо робити дива. Перетворіть один з каменів на сонечко, покривши його червоною фарбою і поставивши чорні цяточки. До речі, це зможе зробити навіть малюк. А якщо ви йому допоможете зобразити на камені яскравого метелика, чарівну квітку, мордочку кота, панцир черепахи або веселу рибку, він буде просто в захваті. Покрийте отримані мініатюри лаком-закріплювачем і зробіть на журнальному столику виставку оригінальних сувенірів.

Шишки

ялинкові іграшки з шишок

Шишки теж можна віднести до найбільш доступних природних матеріалів для дитячої творчості. Так чому б не зробити з них кілька цікавих ялинкових іграшок? Збираємо великі шишки без обламаних країв, вдома миємо їх і висушуємо. Потім вмочуємо шишки в білу гуаш до середини, даємо висохнути, після чого другі їх половинки покриваємо безбарвним клеєм і посипаємо серебрянкою. Після висихання кріпимо до шишок петельки з ниток. Ось и все, маємо чудові іграшки, які на Різдво або Новий Рік можна вішати на ялинку.

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: