Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

7 ознак справжнього кохання

Ви шалено закохані і вважаєте, що знайшли того єдиного, про якого так довго мріяли. Хлопець, з яким ви зустрічаєтесь, є втіленням усіх жіночих фантазій – гарний, розумний, кумедний, добрий і непристойно сексуальний… але, щось не дає вам спокою, чи не так?

Як визначити, що саме він є вашою другою половинкою?

Як не дивно, але такі ж думки і та ж любовна ейфорія відвідували вас і раніше, з минулим обранцем, а може і з позаминулим, і що в результаті? Лише розчарування.

Багато жінок вважають, що доброта і порядність нового чоловіка, його іскрометне почуття гумору і розмови про спільне майбутнє є безперечними ознаками справжньої любові, яка буде тривати вічно. Проте мало хто з дівчат замислюється над тим, що все це не так суттєво для довгострокової перспективи, що будь-який хлопець може казати і робити правильні речі в перший п’янкий місяць романтичних відносин.

справжнє-кохання

Отже, як напевно дізнатися, що він і є ваша друга половинка? Ось 7 особливих сигналів, які безпомилково вкажуть на того єдиного, з яким можна бути по-справжньому щасливою все життя.

1. Навіть у самий поганий день ви почуваєте себе з ним комфортно

Чи комфортно ви себе почуваєте з цією людиною, коли вам погано, коли ви засмучені, сердиті, не дуже добре виглядаєте або перебуваєте в поганому настрої? Повірте, відповідь «так» – це велике досягнення і відмінний шанс для спільного майбутнього.

2. З ним ви можете не користуватися макіяжем

На ранній стадії відносин більшість жінок намагаються підтримувати свою красу за допомогою макіяжу, і це нормально. Тим не менш, не варто забувати про те, що рано чи пізно вам доведеться змити з себе всю косметику і постати перед ним з «голим» обличчям. Якщо чоловік змушує вас почувати себе сексуальною красунею без помади, туші для вій та іншого маскування – це ознака справжнього кохання.

3. Ви хочете залишатися з ним навіть після сварки

Будь-які сварки або з’ясування стосунків можуть бути болісними. Але найгірше те, що після сварок кожен з партнерів думає, чи варто залишатися разом або краще розійтися? Якщо після скандалу, коли пил вже влігся, ви розумієте, що як і раніше хочете бути разом з ним – значить, він і є ваша друга половинка.

Коли, незважаючи на біль, нерозуміння або навіть зраду вам все одно хочеться про нього піклуватися і продовжувати розвивати стосунки – це називається «магія любові», перед якою природа безсила.

4. Ви не заздрите йому

Йдеться про заздрість до його успіхів. Якщо ви просто раді за нього, а він точно так само відноситься до всіх гарних речей, які відбуваються у вашому житті, значить, ваші почуття розвиваються в правильному напрямку. Коли дві людини хочуть бути разом, вони не повинні конкурувати одна з одною.

5. Він не ідеальний

Багатьох дівчат притягують на вид бездоганні хлопці. Однак через деякий час ідеальні маски сповзають з чоловічих облич, і ті часто постають перед партнерками у вельми непривабливому вигляді.

Повірте, зовнішність оманлива. За образом самодостатнього чоловіка може ховатися абсолютно безпорадне немовля. Тому, якщо ви хочете переконатися у правильності свого вибору, вам слід заздалегідь побачити всі його недоліки, щоб зрозуміти, що це реальна людина, а не надуманий персонаж.

 6. Він не мамій

Це чудово, коли ваш молодий чоловік в межах розумного підтримує стосунки зі своїми батьками. Але будьте обережні, якщо він занадто від них залежний. Це погана ознака, оскільки мамій не впевнений у собі, внаслідок чого має мінімальні шанси для побудови своєї власної сім’ї.

7. Він просто зачарований вами

З хлопцем, в якого ви закохалися, хочеться провести залишок життя, це правда. Але чи збігається його бажання з вашим? Якщо ваш потенційний наречений не чіпляється до дрібниць, а просто зачарований вами – це добра ознака, яка свідчить про те, що вас пов’язує справжнє кохання.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.