Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

7 поганих дитячих снів, яким є наукове пояснення

Починаючи з 4-річного віку, у малюків з’являється почуття тривоги, засноване на незрозумілій для них поведінці і вчинках дорослих людей. Але незрозумілі для дітей протягом дня речі не проходять просто так – вони часто спливають під час дитячого сну у вигляді різних нічних кошмарів.

Чому дітям сняться кошмари?

Як не дивно, але навіть погані сни є ознакою того, що дитина нормально розвивається і набуває здорових побоювань щодо навколишнього і не завжди зрозумілого їй світу. Давайте визнаємо, що наша планета іноді може бути досить лякаючим і стресовим місцем навіть для дорослих, що вже тут казати про малюків, які часто вихлюпують свої денні емоції уві сні.

дитячі-нічні-кошмари

Однак замість того, щоб скаржитися на безсонні ночі, проведені з наляканою дитиною, батькам слід зрозуміти, що саме є причиною тих чи інших кошмарів, щоб допомогти своїм дітям впоратися з переслідуючими їх страхами.

Психологи стверджують, що погані сни можуть розповісти багато цікавого про душевний стан дитини. Хочете дізнатися, що в душі у вашого малюка? Ось наукове пояснення 7 найпоширеніших дитячих кошмарів, яке дозволить вам позбавити своїх дітлахів від поганих сновидінь.

1. Жуки і/або павуки, що повзають по тілу або кімнаті

Кошмари з жуками і/або павуками вказують на те, що дитина чинить опір повчанням і настановам дорослих. Це може бути все що завгодно, від щоденного чищення зубів до вивчення таблиці множення в школі.

Вирішення проблеми: Щоб позбавити малюка від подібних страшних снів, змініть ввечері дитячу постільну білизну разом з дитиною. Це дасть можливість пузану самостійно внести зміни в підготовку свого нічного відпочинку і взяти на себе відповідальність, роблячи щось продуктивне.

2. Монстри і/або примари

Монстри і/або примари можуть снитися в будь-якому віці. Ці істоти відображають наше его, яке ми не в змозі контролювати. Страшні персонажі зазвичай прив’язані до якоїсь неприємної події, що сталася в минулому, про яку дитина іноді згадує. Це може бути не дуже вдалий перший день в школі, розлучення батьків і т.і.

Вирішення проблеми: Слідкуйте за тим, щоб хоча б перед сном малюк своїми думками перебував в теперішньому часі, а не в роздумах про минуле або мріях про майбутнє.

3. Сни, в яких вони загубилися, і не можуть знайти батьків

Це архетипічні сновидіння, які вказують на те, що в своїх денних думках і переживаннях дитина відчуває потребу в безпеці і батьківському захисті.

Вирішення проблеми: Використовуйте такі кошмари як можливість допомогти малюкові відокремити сновидіння від реальності. Поясніть, що це просто поганий сон, що ви, батьки, нікуди не подінетеся і завжди будете його оберігати і захищати.

поганий-сон

4. Якась велика тварина, така як лев, намагається їх з’їсти

Більшість тварин уві сні символізують характер дитини. Лев, який її лякає, може бути відображенням власної відваги і мужності пузана, з якими він і бореться в своїх нічних кошмарах.

Вирішення проблеми: Запропонуйте малюкові зробити зі свого поганого сну невелику домашню театралізовану виставу, де він покаже, як все було. Інсценування сновидіння є почесним обрядом багатьох стародавніх народів, що рятує від кошмарів господаря сну. Спробуйте, це дійсно працює!

5. Сон, де якась іграшка оживає

Такі нічні кошмари найчастіше спровоковані телебаченням. Іншими словами, дитина побачила цей сюжет в мультфільмі, ідея застрягла у неї в голові і продовжила свій розвиток уві сні.

Вирішення проблеми: Завжди стежте за тим, що дітлахи дивляться по телевізору. Будьте розбірливі у виборі фільмів, телепередач і мультфільмів для своїх бешкетників.

6. Їх хтось переслідує, але вони не можуть втекти

Це один з найпоширеніших кошмарів в будь-якому віці. Якщо таке наснилося вашій дитині, значить, вона когось або чогось уникає. Це може бути хтось у школі, або якесь завдання, яке вона не хоче виконувати, але боїться бути за це покараною.

Вирішення проблеми: Частіше задавайте питання і уважно вислуховувайте своїх дітей.

7. Падіння з висоти

Падіння з висоти – це ще одне поширене сновидіння. Психологи стверджують, що падіння символізує відсутність контролю і можливість самовираження. Такі сни найчастіше сняться дітям, яким днем забракло слів для пояснення чогось, або вони не змогли правильно зорієнтуватися в якійсь ситуації. У будь-якому випадку вільне падіння можна віднести до позитивних кошмарів, які вказують на те, що малюк намагається самостійно справлятися з якимись труднощами і починає пізнавати життя таким, яким воно є.

Вирішення проблеми: Порадьте дитині спробувати перетворити уві сні вільне падіння на політ.

 

Залишити відповідь