Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

7 причин побувати в Амстердамі

Одним з кращих міст світу для весняної подорожі по праву вважають столицю Нідерландів, яка дивує квітучими тюльпанами, мальовничими каналами та незліченними кафе під відкритим небом. Деякі люди думають, що квартал червоних ліхтарів і кофешопи (де дозволений продаж легких наркотиків) є головними визначними пам’ятками Амстердама. Але це не так.

Чому всі люблять Амстердам?

Тут можна насолодитися красою середньовічних будівель і пам’ятників архітектури, відвідати безліч цікавих і відомих на весь світ музеїв, але це далеко не все… Ось 7 головних причин, з яких вам слід хоча б раз у житті побувати в Амстердамі, шоб отримати повне уявлення про це дивовижне місто та перейнятися його незабутньою атмосферою.

1. Чудові люди

щаслива-мешканка-Нідерландів

У столиці Нідерландів дуже доброзичливі та прості в спілкуванні люди. Можливо, справа в мальовничих каналах або ліберальній політиці, але всі місцеві жителі виглядають по-справжньому щасливими. Незважаючи на те, що офіційною мовою країни є голландська, дуже багато людей розмовляють англійською, що в значній мірі полегшує спілкування.

2. Плавучі будинки

плавучі-будинки

Спочатку плавучі будинки були вигадані для вирішення проблеми нестачі житла в Голландії, але зараз вони є частиною міської культури. Деякі з них виглядають дуже просто, інші мають більш екстравагантний вигляд, але, в будь-якому випадку, вони надають місту надзвичайну унікальність.

3. Бельгійське пиво

бельгійське-пиво

Звичайно, ви можете скуштувати це пиво в будь-якому іншому місці, але в Амстердамі воно особливо смачне. Спробуйте і переконайтеся самі!

4. Вуличне мистецтво

графіті

У голландській столиці багато сцен для вуличного мистецтва. Більше того, для графіті в місті відведені спеціальні місця.

5. Великі музеї

музей

Крім вуличного мистецтва Амстердам відомий своїми музеями. Вони є одними з головних туристичних пам’яток міста. Наприклад, у музеї Вінсента Ван Гога представлена ​​найбільша колекція картин художника, а по п’ятницях вночі в його фойє влаштовують розваги та пропонують вино. У місті є понад 50 музеїв, найбільш відомі з них Будинок Анни Франк та Державний музей (Rijksmuseum).

6. Велосипедна культура

велосипедна-культура-Амстердаму

Жителі Амстердама є найбільшими шанувальниками велосипедів в світі, тому багато хто з них використовує двоколісний транспорт як основний засіб пересування по місту. Велосипеди доступні для туристів всюди, але перш ніж взяти один з них напрокат, не забудьте ознайомитися з правилами безпеки пересування на двоколісному транспортному засобі.

7. Тюльпани

тюльпани

Тюльпани є головною відмітною рисою Амстердама навесні. З середини березня по травень вони перетворюють всю Голландію на квітучий рай, який вражає своєю красою і пахощами. Всього в 30 хвилинах їзди від міста можна знайти цілі поля тюльпанів найрізноманітніших видів і кольорів.

 

Залишити відповідь