Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Біжутерія – ваш важливий аксесуар

Витонченість, елегантність, яскравість, різноманітність, неординарність, епатажність, благородність – всі ці епітети відносяться до такої простої, на перший погляд, біжутерії. Прийнято вважати, що тільки дорогоцінні метали можуть показати всю розкіш і спроможність людини. Але це поширена помилка!

різноманітна-біжутерія

Як підкреслити свій стиль?

Звичайно, золоті вироби – це завжди шикарно, але вони більш шаблонні, більш стандартні і більш звичні, як би дивно це не звучало. А ось біжутерія може набагато глибше розкрити сутність жіночої натури, показати власну індивідуальність і привернути увагу оточуючих.

Біжутерія чудова ще й тим, що її можна підібрати під будь-який образ і стиль. Погодьтеся, любительки етно-стилю з його високими чобітьми, шалями і довгими спідницями навряд чи зможуть підкреслити свою неповторність золотом або сріблом. А ось кулони з пір’ям, химерні сережки у вигляді амулета від злих чар або масивні браслети – це якраз те, що потрібно.

А класика жанру? Строгий костюм буде ідеально поєднуватися з тоненькою ниткою різнокольорових намистин або витонченим браслетом з натуральної шкіри. До речі, виробники біжутерії все частіше використовують напівкоштовні камені для своїх потреб, а це вже претензія на солідність. Агат, бурштин, мінерали, аметисти, гранати… Перераховувати їх можна нескінченно, але кожен по-своєму прекрасний і оригінальний.

прикраса-на-металевому-паркані

Доступна краса

Придбати подібні прикраси можна в будь-якій ювелірній крамниці. Сьогодні біжутерія настільки популярна, що найвідоміші бутіки виділяють під неї цілі стенди та вітрини. Враховуйте і той факт, що вартість одного виробу може варіюватися від декількох сотень гривень до десятків тисяч доларів. Так що, підібрати аксесуар, спираючись на власні переваги і розмір банківського рахунку, зможе кожна жінка.

Звичайно, потрібно вміти гармонійно поєднувати прикраси та одяг. Неприпустимо вдягати яскраві, масивні, “кричущі” кільця, кольє і сережки в офіс або на ділові переговори – це повний несмак. А ось скромні сережки з темного граната, браслет в тон і мініатюрне кільце будуть вельми доречні.

Вирішили трохи освіжити свій звичний наряд? Зверніть увагу на бірюзу – вона тільки своїм виглядом навіває спогади про літо і море. А вироби з бурштину стануть таємничим і романтичним додатком до довгоочікуваного побачення. Загалом, підібрати прикрасу можна до будь-якого костюма, плаття і навіть сарафана.

Біжутерії у жінки може бути багато, але це не є ознакою жадібності або міщанства. Навпаки – це прояв смаку, елегантності і розуміння важливості аксесуарів в повсякденному житті.

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: