Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Чоловічі думки або про що чоловік боїться вам казати

Любі жінки, на жаль чи на щастя, ваші партнери не розповідають вам усього, що у них на душі, тому багатьом з вас часто доводиться тільки здогадуватися, про що думають кохані чоловіки. Хочете дізнатися чоловічі думки, які вони дуже хочуть вам озвучити, але не роблять цього через страх? Або … ні, звісно ж через страх.

Про що мовчать чоловіки?

У головах багатьох хлопців є думки, які вони, в силу різних обставин, бояться обговорювати зі своїми другими половинками. Посидівши одного разу в чоловічій компанії, ми дізналися деякі секрети і готові поділитися з вами таємними претензіями, що стосуються нас, жінок.

Ось, що ваші хлопці так хочуть вам сказати, але побоюються, що подібна відвертість приведе до кризи у стосунках, скандалу або істерики…

замислений-чоловік

“Ти виглядаєш товстою в цих брюках”

Чоловіки часто брешуть, кажучи про вашу вагу. Вони розуміють, що ви не хочете знати правду. Адже якщо ви питаєте, чи добре вам в цих брюках, то напевно знаєте, що вам не завадило б схуднути.

“Я не хочу бачити твоїх батьків кожні вихідні”

Хлопці знають, що ви любите своїх батьків. Це чудово. Але в неділю більшість чоловіків воліли б розслабитися вдома, нікуди не виходити і не виїжджати. Вони б хотіли частіше проводити час з вами, а не вашими батьками.

“Ти вже не така молода, щоб носити це”

Звичайно, в чоловічих думках вам завжди може бути 20 років, але це лише фантазії… Оскільки хлопці бояться сказати, що хотіли б бачити на вас одяг за віком, багато хто з них досконало оволодів прийомами, здатними під час спільної прогулянки відволікати кохану від спроб зайти в магазини молодіжного одягу.

“Я часто роблю вигляд, що мені цікаво тебе слухати”

Коли ви починаєте розповідати історію, яка не цікава чоловікові, він перестає вас слухати. Вже через 2 хвилини його голова стає зайнята чимось іншим, але він робить вигляд уважного слухача. Повірте, ваш чоловік не хоче чути: «А знаєш, яку зачіску зробила собі Марійка?» Його не цікавить, оновлена ​​зовнішність Марійки. Обговорюйте її стилістичні переваги в колі своїх подруг.

звичійні-чоловічі-думки

“Ненавиджу, коли ти витрачаєш гроші на всяку нісенітницю, але обожнюю, коли ти добре виглядаєш”

Ваш чоловік не може змиритися з тим фактом, що справжня краса вимагає багато грошей, але він цінує зусилля, які ви докладаєте, щоб гарно виглядати. Тому, не варто відмовляти собі в обновках і походах до салонів краси, просто не про всі свої витрати слід розповідати.

“Будь ласка, будь більш розпусною!”

О, якби ви знали всі чоловічі фантазії про жіночу розпусту. Вони так мріють, щоб ви самі проявляли сексуальну ініціативу. Їм так не хочеться кожного разу умовляти вас зайнятися сексом. Чоловіки всім серцем бажають, щоб ви іноді самі підходили, відтягували штани і грайливо запитували: «А що там на тобі сьогодні?»

“Так, я знаю, що часто буваю ідіотом, але не потрібно мені постійно про це нагадувати”

Чоловіки вже давно визнали, що ми, дівчата, краще їх у багатьох областях життєдіяльності. Ми можемо водночас справлятися з мільйоном справ, а вони не можуть зашнурувати дитині шнурки з першого разу. Але не варто говорити з хлопцем про це, інакше вони починають відчувати себе дуже невпевнено, і ця невпевненість може зіграти злий жарт саме з вами.

“Мені теж потрібен час на себе”

Жінки, іноді чоловікам потрібно побути без вас – або в повній тиші, або в компанії своїх відчайдушних приятелів. Не можна давати наростати чоловічій напрузі від роботи і домашніх справ. Дозволяйте своїм половинкам частіше займатися улюбленими справами і залишайте іноді своїх хлопців на самоті. Тим більше, що існує маса цікавих справ, які не вимагають чоловічої присутності.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.