Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Чому не варто мити голову часто?

Якщо ви щодня миєте голову, використовуючи різні засоби, ми розповімо, чому не варто цього робити. Так-так, насправді брудне волосся набагато практичніше ніж чисте, і немає ніякої потреби в щоденному використанні найкращих шампунів і кондиціонерів.

4 вагомі причини, через які вам не варто мити голову щодня

брудне-волосся

1. Довше зберігається колір

Якщо у вас фарбоване волосся, щоденне миття голови може привести до швидкої втрати початкового кольору, і вам доведеться частіше відвідувати стиліста для відновлення відтінку. Щоб підтримувати яскравий, насичений колір, потрібно мити голову не частіше, ніж через день, а то і рідше (якщо ви можете це собі дозволити), а під час миття обов’язково використовувати спеціальні шампуні для фарбованого волосся.

2. Так легше зробити стильну зачіску

Якщо ви коли-небудь мили голову перед походом до перукарні, щоб зробити зачіску, то ймовірно вже чули настанови від стиліста – не робити цього надалі. З вимитим і висушеним волоссям набагато важче працювати, ніж з тим, яке милося день або два тому. Ви повинні знати, що пасма кришталевої чистоти постійно вислизають з рук і зовсім не хочуть співпрацювати з перукарями. Навіть якщо ви вдома захочете самостійно заплести косу або поекспериментувати з більш складними зачісками, вам буде простіше робити це з брудним волоссям.

гарна-зачіска

3. Волосяні стрижні стають здоровішими

Часте миття голови позбавляє шкіру природної олії. А це означає, що ваші пасма вже не будуть виглядати здоровим і блискучим. Крім того, такий нав’язливий догляд за волоссям може привести до його пересушування і ламкості. Якщо хочете зберегти свої локони здоровими, уникайте щоденного застосування шампунів.

4. Ви економите масу часу

Мийка та сушка займають багато часу, про це добре відомо власницям довгого волосся. Якщо ви залишите в спокої брудне волосся і не будете приділяти йому увагу кожен день, у вас з’явиться більше часу, ви зможете без поспіху збиратися вранці або спокійно готуватися до сну ввечері.

 

Залишити відповідь