Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Чому не варто відмовлятися від подорожей з дітьми посеред навчального року?

Уявіть собі, що в силу певних обставин вашій родині так і не вдалося повною мірою насолодитися літнім відпочинком. Ви можете цілий рік картати себе за це, а можете зібрати речі і організувати захоплюючу подорож з дітьми у міжсезоння, просто посеред навчального року.

Користь дитячого відпочинку в міжсезоння

Якщо вам здається, що подорожі з дітьми посеред навчального року неможливі в принципі, що пропустивши тиждень шкільної програми, ваша дитина безнадійно відстане в розвитку від своїх однокласників, ви помиляєтесь. Не вірите? Ось кілька головних переваг сімейного відпочинку в міжсезоння, про які ви навіть не здогадувалися.

подорож-з-малюками

1. На подорожах посеред навчального року, можна заощадити

Хочете заощадити значну частину сімейного бюджету? Тоді уникайте переповнених літніх курортів. Знаєте чому? Під час навчального року популярні туристичні маршрути стають істотно дешевше, іноді знижки доходять до 50%. Половина ціни за подорож з дітьми, як вам така пропозиція?

2. Вчитися можна і на відпочинку

Освітні приналежності, такі як книги, зошити та ручки можна без зусиль упакувати і взяти з собою в поїздку. Ваша дитина із задоволенням буде виконувати домашні завдання і освоювати новий навчальний матеріал, відпочиваючи разом з вами. Більш того, багато іменитих педагогів стверджують, що зміна декорацій під час навчання піде школяреві тільки на користь.

Деякі освітні програми Європи та Америки спеціально пропонують відстаючим школярам доступ до веб-камер, які ведуть цікаві трансляції з інших регіонів, країн і континентів, щоб ті відволіклися від набридливої їм рутини та отримали позитивний емоційний заряд, що сприяє кращому засвоєнню навчального матеріалу.

діти-досліджують-нові-місця

3. На вас чекають приголомшливі місця

Звичайно, літній відпочинок на узбережжі Середземного моря може бути вельми вражаючим. Тим не менш, існує безліч місць, які потрясають своєю пишністю тільки восени, взимку або навесні. Наприклад, парки Нової Англії з деревами, суцільно покритими різнобарвним осіннім листям. Або весняні поля тюльпанів у Амстердамі.

4. Подорожі з дітьми позитивно впливають на їх розвиток

Деякі батьки вважають, що відлучивши свою дитину від навчального процесу навіть на пару днів, вони тим самим завдають непоправної шкоди її інтелектуальному розвитку. Цей міф розвіяло недавнє дослідження групи канадських психологів. Зібравши достатню кількість статистичних даних, вони довели, що школярі, які подорожували зі своїми батьками частіше, ніж їх однолітки, подорослішавши, домоглися більш значних успіхів в кар’єрі в порівнянні зі своїми однолітками, які в дитинстві рідко залишали межі рідного міста.

5. І вам і дітям необхідно відпочити

Якщо ваша сім’я не змогла помандрувати влітку, вам потрібно зробити це в міжсезоння. Шкільні завдання і щоденні батьківські обмеження (методи виховання) можуть перетворитися на непідйомний психологічний вантаж, який рано чи пізно почне тиснути на дитину, якщо не дати їй відпочити.

Захоплюючі пригоди, розваги, розвиваючі ігри, сміх – відпочинок миттєво змінює всю психологію сімейних стосунків, допомагаючи забути про напружений графік. Подаруйте своїм дітям трохи божевілля, вирвавши їх з безодні шкільних обідів і позакласних занять.

6. Гарні спогади цілий рік

Згадайте своє дитинство. Всі ваші найкращі спогади, так чи інакше, були пов’язані з літом, чи не так? На жаль, у сучасному суспільстві дитячий відпочинок у міжсезоння недооцінений. Батьки, навчіть своїх малюків насолоджуватися життям постійно, а не радіти лише парі теплих місяців на рік! Крім того, вам слід знати, що самі незабутні враження назавжди залишаються в пам’яті дитини тільки від несподіваних подій, а не від тих, настання яких вона чекає занадто довго.

 

Залишити відповідь