Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Чому ноутбуки Lenovo ThinkPad заслуговують на особливу увагу?

Ноутбуки Lenovo утримують на українському ринку тверде п’яте місце з часткою в 12,3% ринку, поступаючись лише Samsung, HP, Asus і Acer, але вдвічі випереджаючи таких конкурентів як Sony і Toshiba, частка кожного з яких трохи перевищує 6% ринку.

хороший ноутбук Lenovo

У Lenovo не приховують, що зміцнити свої позиції компанія розраховує за рахунок сегменту СМБ, на який припадає приблизно 25% світових продажів ноутбуків. Лептопи марки ThinkPad традиційно позиціонувалися як висококласні бізнес-ноутбуки для представників великих компаній. Тепер, зберігши властиві цим комп’ютерам велику кількість інновацій, надійність і «магію бренда», в Lenovo готові до боротьби з конкурентами в сегменті “$ 500- $ 1000».

Відрізняються комп’ютери Lenovo використанням процесорів Intel та AMD, які в ноутбуках китайської компанії почали застосовувати з 2010 року. При цьому, на ThinkPad, IdeaPad та Yoga компанія зупинятися не має наміру: в даний час готується до випуску ще одна серія ноутбуків Lenovo.

Компанія Lenovo не змінює позиціонування бренду. ThinkPad був і залишається брендом з високою якістю і величезною кількістю інновацій, використовуваних при створенні продуктів Think. Запускаючи нову лінійку, Lenovo не замінюватиме колишній асортимент, а розширить його. Тобто поряд з продуктами вищої цінової категорії будуть пропонуватися моделі для менш вимогливих користувачів за менші гроші.

черный ноутбук

Йдеться про сегмент, де можуть бути не потрібні деякі функції властиві топовим продуктам лінійки. Але всі продукти Think збережуть ключові функції, які відрізняють їх від продуктів для роздрібного покупця: захист жорсткого диска і даних, висока ергономіка і якість збірки, клавіатура з захистом від пролитої рідини і trackpoint. Тому можливо, деякі користувачі після придбання серії IdeaPad зроблять надалі свій вибір на користь більш дорогих і потужних моделей Think.

А ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/golovni-perevagy-noutbukiv-hp.html, де ми розповідали про основні переваги ноутбуків HP. Можливо, ця інформація теж стане вам у нагоді.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

На додаток до вищесказаного пропонуємо дізнатися, як вибрати оптимальний ноутбук за ціною і якістю. Не пропустіть цікаве відео нижче!

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: