Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Чи варто давати доньці ім’я Маргарита?

Маргарита – це досить поширене ім’я і у нас, і в інших країнах (в першу чергу як Margaret), яке, маючи грецьке коріння, є дуже милозвучним. Але чи варто називати доньку таким красивим аристократичним ім’ям?

Що в імені твоєму, Маргарита?

Для того щоб отримати відповідь на це питання, потрібно знати деякі загальні риси характеру і психологічні особливості, властиві власницям даного імені.

Маргарет Тетчер

МАРГАРЕТ ТЕТЧЕР

Прямолінійність

Незважаючи на те, що маленькі Маргарити з ранніх шкільних років відрізняються дивним логічним мисленням, тямущістю і хитрістю, вони часто потрапляють в конфліктні ситуації через свою прямолінійність. І це не дивно, оскільки дівчинки завжди говорять саме те, що думають, ні дивлячись на положення або вік людини, з якою спілкуються. При цьому, носійки цього імені цілком ввічливі з чоловіками – але досить нестримані з жінками.

Проте, безтактна прямолінійність дівчаток з лишком окупається сміливістю, рішучістю і надійністю. Тому дружба з милозвучним ім’ям дійсно дорогого коштує.

Невпевненість в собі

На жаль, не всі люди можуть правильно реагувати на критику або прямоту, що вказує на недоліки. Тому у Маргарит, зазвичай, мало подруг, але не тільки з цієї причини… Як не дивно, власниці цього імені невпевнені в собі, що заважає їм заводити друзів і підтримувати дружні стосунки.

Маргарита Лєвієва

МАРГАРИТА ЛЄВІЄВА

Навчання та кар’єра

Маючи відмінну пам’ять і здатність вирішувати складні завдання, дівчата займаються навчанням без особливого ентузіазму. Вони виконують завдання по мірі необхідності, домагаючись досить непоганих результатів, однак не люблять додаткових занять або шкільних заходів.

Аналогічна ситуація складається і на роботі, яку вони розглядають суто як засіб для заробітку грошей, а не для задоволення своїх амбіцій. Проте, слідуючи певній меті, Маргарити здатні проявляти справжню завзятість. Цьому імені відкритий широкий спектр професій – від вчених і дослідників до адміністраторів і управлінців.

Родина

Люди старшого покоління можуть підтвердити, що рішучість і безстрашність – це якості, з якими можна наробити багато помилок. Так і трапляється – Маргарити швидко виходять заміж за першого вподобаного ними чоловіка, але далеко не завжди цей вибір можна назвати виправданим.

Крім того, для власниць імені ведення домашнього господарства є необхідністю, а не покликанням. Тому приготування їжі та всі інші домашні турботи не входять в список улюблених занять дівчат. Але не все так погано, є величезний плюс, який перекреслює всі можливі сімейні недоліки – Маргарити, як правило, стають чудовими мамами, здатними віддати дітям всю свою материнську любов.

 

Залишити відповідь