Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Чим відрізняється гель від шелаку: аналіз властивостей і відмінностей

Зазирнувши до прейскуранту манікюрного салону, можна переконатися, що покриття гель-лаком і шелаком йдуть як дві різні послуги за різною ціною. Здавалося б, два практично рівнозначних матеріали, чим же відрізняються гель від шелаку? По-перше, у них різна технологія нанесення, а по-друге, різна кількість відтінків, але це не все…

шелак

Порівняльний аналіз гелю та шелаку

Шелак – продукт відомої американської фірми. Це, по суті, перший гель-лак, що з’явився в манікюрній галузі. Вартість цього первістка була високою з самого початку, отже, і покриття їм нігтів обходиться дорожче. Аналоги, вироблені різними фірмами, є більш бюджетними варіантами. Втім, у фірми Shellac є гідний конкурент – японський бренд Gelish.

Американський і японський продукти практично ідентичні. Gelish, як запевняють японці, можна носити цілий місяць – довше, ніж шелак. Також продукція різних фірм відрізняється об’ємом розфасовки: шелак упакований у пляшечку 7 мл, Gelish – 15 мл, інші гель-лаки, найчастіше, пакують в ємності по 12 мл.

Знайдіть п’ять відмінностей

Отже, шелак, Gelish та інші аналоги, по суті, одне і те ж. Просто, з’явившись раніше конкурентів, «Shellac» привніс у світ манікюру нове слово. Назва «шелак», ставши загальною, служить тепер позначенням для своїх пізніших аналогів, тому і виникає плутанина.

Сьогодні виробляється велика кількість гель-лаків. Продукція різних виробників відрізняється якістю, складом, компонентами, кольоровою гамою, ціною, технологією нанесення. Однак є у них і загальна властивість – всі гель-лаки наносяться як останній декоративний шар. Вони рідкі, тому швидко тверднуть, утворюючи досить міцне і гарне покриття.

гель лак

Чим відрізняється гель-лак від гелю?

Перед гелем і гель-лаком ставляться принципово різні завдання. Перший – будівельний матеріал для створення штучних нігтів. Другий, так само як і шелак – всього лише засіб створення довготривалого манікюру. Гель, що накладається на натуральний ніготь, служить зміцнюючим засобом, гель-лак просто додає нігтю декоративного вигляду, але жодним чином не впливає на стан нігтьових пластин – не лікує і не зміцнює їх.

Обидва засоби застигають під впливом УФ-лампи, проте вони мають абсолютно різну структуру. В обох випадках використовується основа і закріплювач. Принципова різниця криється в техніці нанесення – гель-лак наносять звичайним пензликом, як всякий лак для нігтів, а гель накладають спеціальної пензлем.

До речі, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/gel-dlya-nigtiv-drug-chy-vorog.html, де ми розповідали про основні переваги гелевого моделювання.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А бонусом сьогодні буде цікавий відео майстер-клас зі створення мармурового шелак манікюру з мереживом. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: