Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Чим зайняти дитину взимку?

Низька зимова температура, що встановлюється на більшій частині країни, заморожує футбольні поля та дитячі майданчики до весни. Але ж ви напевно знаєте, що рухова та пізнавальна активність малюків ніяк не залежить від пори року. Дитина все одно хоче грати після школи або у вихідні незважаючи на погодні умови. Так чим же зайняти своїх бешкетників взимку?

Якщо на вулиці холодно, це зовсім не означає, що варто впадати в сплячку всією родиною. Діти повинні залишатися активними, а вам потрібно придумати, куди направити їх невгамовну енергію. Нажаль різні популярні вуличні види спорту залишаться недоступними до самої весни, але є багато інших способів підтримувати дитячу рухову активність в зимовий період.

чим зайняти дитину

Чим зайняти дитину в холодну пору року

Дійсно, чим зайняти дітей від 6-ти до 14-ти років на свіжому повітрі взимку, якщо не лижами, санками або ковзанами. Причому в зимових видах спорту може брати участь вся сім’я. Правда, на зимове спорядження потрібно витратитися. Але якщо ваш бюджет поки не дозволяє купити лижі або ковзани, пограйте з дітьми у дворі в квача чи сніжки, або дайте малюкам просто побігати по засніженій місцевості та покататися з обледенілій гірки. Таким чином можна розважити дитину, не витративши при цьому ні копійки.

Карате

Не знаєте, чим зайняти дітей взимку, але не хочете, щоб вони довго перебували на холоді? Чудово. Тоді малюки можуть спробувати зайнятися в спортзалі карате. Карате – це відмінний вибір для підтримки дитячої рухової активності взимку. По-перше, цей вид спорту доступний для всіх. По-друге, фітнес-фактор бойових мистецтв попереджає виникнення дитячого ожиріння, яке зростає із загрозливою швидкістю по всьому світу. Але є й третя перевага цього виду спорту – на уроках бойових мистецтв гіперактивні діти вчаться повазі та дисципліни.

діти-займаються-карате

Танцювальні вечірки

Щоб взимку не заплисти жиром і не нудьгувати, можна організовувати танцювальні вечірки просто у своїй вітальні. Повірте, дітям дуже сподобається така вигадка. А якщо ви їм запропонуєте костюмовані танці, вони будуть просто в захваті. Увімкніть улюблену музику і почніть танцювати. Попросіть малюків підібрати гарну музику, і вони з великою ймовірностю візьмуть активну участь в сімейних танцях. Таким чином можна не тільки зайняти дітей, а й розважити всю сім’ю, включаючи чоловіка, бабусь та дідусів. До речі, намагайтеся якомога частіше підключати чоловіка до дитячих зимових розваг, тому що здорова активність корисна не лише дітям, а й дорослим.

Види спорту в закритих приміщеннях

Якщо ваші діти дійсно люблять активні види спорту, вам не доведеться довго думати, чим зайняти їх взимку. У холодну пору року можна спокійно займатися в закритих приміщеннях баскетболом, волейболом, бадмінтоном, тенісом, міні футболом і т.і. Потрібно просто знайти спортивні центри, які приймають дітей вашого віку. Якщо малюки не вміють плавати, запишіть їх у басейн, у групу плавців-початківців, і до літа вони вже будуть впевнено триматися на воді, пишаючись своїми успіхами. Якщо ж дітлахи вже давно навчилися плавати і роблять це із задоволенням, запропонуйте їм потренуватися в команді досвідчених плавців, що теж стане відмінним варіантом підтримки дитячої рухової активності взимку.

 

Залишити відповідь