Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Де в Інтернеті знайти недорогі брендові сумочки?

Дешеві дизайнерські сумочки неважко знайти, якщо знати, де шукати. Наприклад, на сайтах Zappos.com, eBay та Craigslist модниці кожен день викладають сотні шикарних недорогих ексклюзивних сумок, якими користувалися всього пару разів. Можна навіть зустріти абсолютно нові моделі.

жінка-з-сумками

У це важко повірити, але досвідчені покупниці знаходять в Інтернеті недорогі сумочки Chanel і Louis Vuitton. Якщо вам подобаються справжні дизайнерські сумки і ви вже давно мрієте стати володаркою хоча б однієї з них, ми підкажемо, як це зробити за допомогою всього декількох кліків мишкою.

Як стати володаркою дешевої дизайнерської сумки?

Шукайте дешеві пропозиції на сайтах Overstock.com, Zappos.com і Bluefly.com. В Інтернеті існує безліч сайтів, що пропонують підробки, причому іноді досить непогані. Тому, щоб бути впевненою, що у вас справжня дизайнерська сумка, її потрібно купувати в брендовому магазині, наприклад ось тут http://nazarino.com.ua/catalog/sumki-brendovye. Хочете заощадити? Тоді доведеться ризикувати або вибирати простішу сумочку.

брендова-сумочка

Зайдіть на eBay або Craigslist. Часто на цих сайтах знаменитості викладають різні дизайнерські речі за бюджетними цінами, які їм більше не потрібні або не підійшли. Якщо пощастить, ви зможете придбати сумку, яку носила сама Кім Кардашян або Дженіфер Лопес.

Підпишіться на розсилку торгових інтернет-майданчиків таких як Hautelook, Gilt Group та Ideeli, де щотижня з’являються сумочки відомих дизайнерів, і отримуйте щоденні пропозиції на свою електронну поштову скриньку.

Знайдіть комісійні інтернет-магазини брендових речей. Більшість з них пропонують сумки Prada, Burberry, Balenciaga та інші за зниженими і цілком прийнятними цінами. Зазвичай їх продають модниці, які не можуть дозволити собі двічі надягати один і той самий одяг. В цьому випадку вам дістанеться практично нова дизайнерська сумка.

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: