Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Де зберігати дитячі іграшки?

Діти грають з пазлами, конструкторами, поїздами, машинками, ляльками та безліччю інших іграшок. Іноді, здається, що ви оточені тисячами різних дрібних дитячих предметів. Тому, у всіх батьків рано чи пізно постає питання, де зберігати іграшки. Ось, що ми пропонуємо для підтримки порядку в дитячій кімнаті…

Як підтримувати порядок у дитячій кімнаті?

Ну як не потішити малюка нової дитячою забавкою? Мами, тата, дідусі та бабусі, друзі, далекі й близькі родичі – всі раз у раз дарують різні подарунки маленьким членам родини. З часом більшість цих сюрпризів виявляються розкиданими не тільки в дитячій кімнаті, а й по всьому будинку, що ніяк не чіпає самих дітей, проте діє на нерви їхнім батькам. Щоб уникнути дитячого безладу і зробити свій дім менш захаращеним, скористайтеся цими практичними порадами.

дівчинки-будують-вежу-з-кубиків

Прибирання

Неможливо підтримувати порядок, якщо хоча б один раз його не навести. Для цього переберіть всі дитячі іграшки та визначте, які з них залишити, які подарувати, а які вже можна викинути. Діти ростуть дуже швидко і так само швидко втрачають інтерес до старих розваг, тому виконати таке сортування буде не важко.

Не дозволяйте роботам своїх малюків ховатися по кутах або перетворюватися в одну велику купу малюнків і виробів. Всі твори мистецтва, які діти створили своїми руками, розвісьте на стінах в дитячій кімнаті. Створивши своєрідну художню галерею, ви не тільки наведете лад, але й дасте дітям можливість пишатися тим, що квартиру прикрашають їх власні шедеври.

Правильне зберігання

Зараз у багатьох господарських магазинах і супермаркетах можна купити пластикові коробки з відділеннями. Можливо, у когось такі ящики безцільно стоять у коморі або гаражі, а це означає, що прийшов час використовувати їх за призначенням.

Зберіть всі кубики, лялькову одежину, машинки та інші предмети, які розкидані по квартирі або у дворі, і забуті. Складіть все знайдене добро в пластикові коробки різних розмірів за тематиками, де їх легше буде знайти. Іграшки довше зберігаються, якщо вони не навалені одна на іншу. До того ж при такій упорядкованості походи за новими розвагами в дитячий магазин траплятимуться набагато рідше.

Для зберігання не слід використовувати великі картонні коробки, оскільки в них, зазвичай, все лежить в одній великій купі, а це дуже незручно. На пошук необхідної речі в такому величезному сховищі йде багато часу, а від постійного перебирання дитячих забав псуються не тільки іграшки, а й сам ящик, який у результаті стає непридатним до використання. Крім того, при такому невірному підході, той порядок, який ви намагалися підтримувати в кімнаті, знову перетворюється на імпровізовану виставку дрібних ігрових елементів на підлозі.

коробки-для-дитячіх-іграшок

Взуттєві коробки

На відміну від великих картонних коробок, взуттєві коробки ідеально підходять для зберігання запчастин від конструкторів Lego, лялькової одежинки та аксесуарів, маленьких іграшкових машинок, солдатиків та інших дрібниць. Ви можете разом з дітьми їх розмалювати, обклеїти або барвисто помітити будь-яким іншим способом. Для більшої зручності взуттєві коробки можна зберігати у великій дорожній сумці. Це заощадить час, якщо ви зберетеся до бабусі, на природу, дитячий майданчик або ще кудись, і захочете взяти розваги з собою.

Сезонні іграшки

На жаль, більшість шаф не розраховані на спільне «проживання» одягу та іграшок. Тому, щоб спростити генеральне прибирання в квартирі і особливо в дитячій кімнаті, краще зберігати сезонні розваги в пластикових контейнерах під ліжком або в спеціальних меблевих нішах, призначених для складування різних речей. Якщо у вашому домі відсутні такі місця, покладіть коробки в гараж, на балкон або в комору.

Футбольна екіпіровка, повітряні змії і пляжні приладдя взимку вам будуть не потрібні, так само як санки, ключки і ковзани влітку. Складайте всі ці предмети в найдальші кути, бо 6 місяців на рік вони будуть без потреби. А щоб не забути де і що лежить, наклейте разом з малюками на коробки яскраві малюнки або тематичні вирізки з журналів того, що знаходиться всередині.

Проявіть творчий підхід, нехай діти допоможуть вам маркувати коробки з розвиваючими іграми своїми малюнками і написами. Це відмінна розвага для малюків, яка є гарним методом виховання відповідальності, а також розвитку навичок читання і писання.

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: