Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Для чого потрібен пілінг обличчя?

Більшість жінок настільки зайняті, що насилу знаходять час для зняття макіяжу перед сном, що вже тут казати про додатковий догляд за своїм обличчям. Тим не менш, багато досить простих процедур, якими ви нехтуєте через зайнятість або власні лінощі, можуть зробити вас значно молодшою та красивішою. До речі, ось одна з них.

5 вагомих причин для відлущування шкіри

На жаль, не всі представниці чарівної статі знають, що звичайний пілінг в домашніх умовах є одним з ключових елементів догляду за шкірою. Ось 5 причин, з яких вам слід взяти цю просту процедуру на озброєння.

дівчина-робить-пілінг-свого-обличчя

1. Пілінг робить шкіру гладкою

Відлущування робить ваше обличчя ідеально гладким та шовковистим на дотик. Крім того, сама процедура поліпшує текстуру шкірних покривів, оскільки включає в себе видалення старих відмерлих клітин шкіри, звільняючи місце для їхньої нової генерації.

2. Допомагає приховати ознаки старіння

Позбавляючи вас від старих клітин поверхневого шару шкіри, відлущування ефективно бореться зі зморшками, роблячи будь-яку жінку значно молодшою своїх років.

3. Запобігає появі прищів або вугрів

Використання скрабів для обличчя, допомагає очистити пори, які забиваючись брудом та жиром, є ідеальним розсадником для прищів або вугрів. З іншого боку, важливо не перестаратися з відлущуванням, оскільки роздратована та запалена шкіра стає дуже вразливою для різного роду мікробів, що теж може призвести до появи прищів, позбутися яких буває не просто.

4. Тонізує шкіру

Оскільки пілінг позбавляє обличчя від старих клітин, бруду та залишків макіяжу, він вирівнює колір шкіри, роблячи її більш яскравою та свіжою. Після відлущування ваше обличчя придбає здоровий блиск, про який мріють всі жінки.

5. Ваші косметичні продукти почнуть працювати набагато краще

Можливо зараз, через наявність великої кількості мертвих клітин на обличчі, ваша косметика не може виконувати свої функції на всі 100%. Після відлущувальної процедури ваш тонік, омолоджуючий крем та інші косметичні продукти почнуть проникати глибше в шкіру та, відповідно, стануть набагато краще працювати.

жінка-займається-відлущуванням

Застереження

Незважаючи на незаперечну користь пілінгу, ми змушені дати одне важливе застереження – не перестарайтеся. Починайте відлущувальні процедури без зайвого фанатизму. Дерматологи знають дві категорії жінок: тих, які змогли поступово стати красивими завдяки пілінгу, і тих, які пошкодили свою шкіру, намагаючись миттєво перетворитися на красунь. Отже, не повторюйте чужих помилок!

Зверніть увагу на свій тип шкіри. Якщо вона жирна, робіть відлущування частіше. Якщо ж ваші шкірні покриви сухі або занадто чутливі, користуйтеся скрабами рідше. А краще за все, проконсультуйтеся з дерматологом, щоб зрозуміти, яка схема чищення обличчя буде для вас оптимальною.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.