Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Догляд за новонародженим – 9 маленьких хитрощів

Існує декілька простих прийомів з догляду за немовлям, про які не знають навіть ваші батьки. Ці 9 маленьких хитрощів допоможуть вам стати ідеальною мамою та навчать, як доглядати за новонародженим.

мама-з-новонародженою-дівчинкою

1. Плач не завжди через кольки

Раніше неконтрольований плач новонародженого розцінювався експертами, як реакція на кольки. У наші дні ми стали більш освіченими, тому знаємо, що винуватицею дитячого дискомфорту може бути печія, з якою, до речі, можна легко впоратися.

2. Потрібно брати дитину на руки

Протягом багатьох десятиліть наших мам змушували відчувати себе винними за те, що вони занадто часто брали дітей на руки. Не звертайте увагу на критиків і порадників. Ви не можете зіпсувати малюка, часто тримаючи його на руках. І це чиста правда! За результатами останніх досліджень, діти, які проводять багато часу на руках, домагаючись швидкого задоволення своїх потреб, мають більш високу самооцінку і знають, що вони улюблені члени сім’ї. Таким чином, навіть якщо ви постійно чуєте закиди на свою адресу з цього приводу, будьте впевнені – ваш догляд за новонародженим є правильним, і вашому малюкові добре з вами.

Запам’ятайте! Батьки не можуть зіпсувати малюка, часто тримаючи його на руках.

3. Як обходитися  без вологих серветок?

Дитячі вологі серветки – це дороге задоволення. Крім того, деяким діткам з особливо чутливою шкірою вони можуть навіть зашкодити. Але є й хороша новина – вам більше не обов’язково користуватися вологими серветками! Вчені довели, що сеча та кал новонародженої дитини, яка знаходиться на повному грудному вигодовуванні, мають низький вміст кислот і бактерій. Тому, досить буде просто вимити немовля чистою водою. Не довіряєте новомодним дослідженням? Тоді замість серветок підмивайте малюка зі звичайним дитячим милом.

мама-миє-немовля

4. Захист від протікання

Якщо ваша дитина спить довго і міцно, не варто її будити для зміни підгузка. Сучасні виробники пропонують нічні підгузки з високоякісним абсорбентом, який дозволяє вашій крихітці почувати себе комфортно протягом усієї ночі.

5. Стерилізувати простіше, ніж ви думаєте

Стерилізація старомодним способом (за допомогою каструлі з водою) займає багато часу. Але знаєте що? Догляд за новонародженим може бути простішим, якщо ви є щасливою володаркою посудомийної машини. Просто завантажте в неї все що потребує стерилізації та запустіть короткий гарячий цикл (без мила).

6. Як залишатися сухою?

Коли потік холодного повітря потрапляє на дитячі статеві органи, малюки зазвичай починають дзюрити. Хочете дізнатися, як доглядати за новонародженим і при цьому залишатися сухою? Знімайте підгузок дуже повільно, щоб уберегти себе і навколишні предмети від раптового струменя. Ви також можете прикрити принади немовляти мочалкою, яка вбере в себе всю вологу перш, ніж вона встигне намочити все навколо. Таким нехитрим способом можна заощадити свій час, не витрачаючи його на ліквідацію наслідків дитячих несподіванок.

мама-змінює-памперс-у-новонародженого

7. Музика заспокоює

Кажуть, що музикою можна приручити навіть дикого звіра. З приводу звірів ми не даємо гарантії, але точно знаємо, що вона допоможе заспокоїти немовля, зробить його поїздку в автомобілі більш комфортною та навіть приспить крихітку. Запишіть на диск приємні, заспокійливі мелодії, під яки малюк зможе розслабитися і швидко заснути.

8. Не поспішайте купувати взуття

Поки пузан не зробив свої перші кроки, йому не потрібне взуття. Краще нехай повзає або вчиться топати в носочках. Якщо ви все ж купили пару милесеньких туфельок, будемо відверті – ви зробили це для себе, а не для дитини. Розумніше буде заощадити на взутті, поки воно дійсно не знадобиться.

9. Привчайте новонароджених діток до режиму сну

Якщо ваша дитина дуже рано прокидається, це може стати реальною проблемою. Зрозуміло, що новонародженого неможливо переконати просинатися трохи пізніше. Для того, щоб малюк довше поспав, щільно зашторюйте вікна у дитячій кімнаті перед сном. А коли дитина подорослішає, її буде легше привчити прокидатися в певний час. Таким чином, ви зможете зберегти свою душевну рівновагу та здоровий сон.

 

Залишити відповідь