Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Домашній засіб для детоксикації волосся

Кожен день наше волосся піддається негативному впливу безлічі екологічних факторів, тому воно потребує регулярної детоксикації, здатної видалити всі шкідливі речовини з поверхні волосяних стрижнів. Звичайно, для цього можна періодично відвідувати салони краси, але ми пропонуємо вам заощадити.

Детоксикація волосся в домашніх умовах

догляд за волоссям

Щоб провести домашню детоксикацію волосся, вам знадобляться:

  • 2 пляшки з кришками;
  • 1 столова ложка харчової соди;
  • чверть склянки яблучного оцту;
  • ефірна олія.

Залийте півтори склянки теплої води в пляшку, додайте 1 столову ложку харчової соди, закрийте горлечко кришкою і потрясіть пляшку, щоб розчинити соду у воді.

В іншу пляшку залийте чверть склянки яблучного оцту, додайте 1 склянку теплої води і кілька крапель свєї улюбленої ефірної олії, щоб замаскувати різкий оцтовий запах. Закрийте горлечко кришкою і кілька разів добре струсіть, щоб перемішати інгредієнти.

Нанесіть масажними рухами содовий розчин на вологе або сухе волосся, починаючи від коренів і рухаючись у напрямку до самих кінчиків. Після цього залиште все як є на 5 хвилин, а потім ретельно промийте волосся теплою водою.

миття голови

Тепер нахиліть голову над тазиком, раковиною або ванною, заплющіть очі, щоб до них не потрапив оцет, і ретельно промийте волосся по всій довжині оцтовим розчином. Зачекайте 1 хвилину і промийте волосся прохолодною водою. Саме прохолодною, оскільки вона закупорює волосяну кутикулу, дозволяючи вашим пасмам залишатися зволоженими.

Додаткові поради та попередження

Якщо у вас товсте і довге волосся, подвійте пропорції содового і оцтового розчинів. Для нейтралізації оцтового запаху найкраще використовувати ефірні олії м’яти, розмарину, чайного дерева або лаванди.

До речі, ось одна з наших минулих публікацій, де ми розповідали, як прискорити ріст волосся за допомогою лазні або сауни?

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до вищесказаного пропонуємо відео-рецепт вугільної маски для детоксикації шкіри обличчя. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: