Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Дитяча кімната за правилами фен-шуй – поради фахівців

Чи знаєте ви, що сімейна фотографія в рамці, що стоїть в дитячій, є джерелом енергії спокою? Або що в кімнаті сором’язливої дитини корисно мати дзеркало на повний зріст? Щоб створити затишний і гармонійний простір, який зробить щасливим вашого малюка, скористайтеся цими порадами для облаштування дитячої кімнати за фен-шуй.

Як облаштувати дитячу кімнату за правилами давньокитайського навчання

Фен-шуй – це старокитайська система організації простору, що сприяє течії енергії Ци, вплив якої благотворно позначається на життєдіяльності будь-якої людини.

Щоб правильно підібрати кольори, грамотно розставити меблі та створити найбільш сприятливу атмосферу в дитячій кімнаті, слідуйте цим простим рекомендаціям китайських дизайнерів інтер’єру.

1. Розташування ліжка

дитяча кімната

Насамперед потрібно звернути увагу на правильне розміщення ліжка, яке буде сприяти спокійному і здоровому сну вашого малюка. Фен-шуй експерти стверджують, що ліжко в дитячій кімнаті потрібно встановлювати узголів’ям до далекої стіни так, щоб дитина могла бачити двері. Тобто спальне місце слід розташовувати по діагоналі від дверей, а не біля неї. Це робиться для того, щоб діти відчували себе комфортно і не боялися бути захопленими зненацька людьми, що заходять до кімнати. Крім того, спальне місце не рекомендується ставити безпосередньо під вікном.

2. Двоярусне ліжко

Двоярусне-ліжко в дитячій кімнаті

Двоярусне ліжко не можна назвати ідеальним варіантом для сну, оскільки одному з дітей доведеться спати надто близько до стелі, від чого його енергія Ци буде стискатися. Але, якщо у вас маленька дитяча кімната, а ваші бешкетники дійсно хочуть двоярусну ліжко, такий варіант можна розглянути за умови, що малюки будуть добре і спокійно спати уночі та почуватися щасливими на своїх спальних місцях.

Вибираючи двоярусне ліжко, віддавайте перевагу безпечним і міцним дерев’яним конструкціям. Крім того, дно верхнього ліжка бажано пофарбувати в приємний нейтральний відтінок, щоб візуально збільшити простір навколо дитини, що лежить внизу.

3. Колірна палітра в дитячій кімнаті

Колірна-палітра-дитячої-кімнати-за-фен-шуй

Ідеальна дитяча кімната повинна мати правильний баланс Інь і Ян енергії, тобто бути не занадто темною, не дуже яскравою, відповідати перевагам дитини і гармоніювати з її особистістю. Уникайте агресивних кольорів на стінах, оскільки вони можуть сильно дратувати дитину і, таким чином, згубно впливати на її нервову систему. Щоб створити спокійну атмосферу в дитячій спальні скористайтеся пастельними відтінками блакитного, зеленого або рожевого кольорів.

4. Як допомогти сором’язливим дітям?

картини-у-кімнаті-дитини

Для підвищення самооцінки дитини та її впевненості в собі встановіть в дитячій кімнаті велике дзеркало. Воно повинно бути в повний зріст вашого малюка і стояти на рівні його очей. Крім того, прикрасьте стіни кращими творами мистецтва самого господаря кімнати, уклавши їх в акуратні рамочки – так він зможе пишатися своїми роботами. Відмінною підтримкою будуть служити і фотографії, на яких відображені особливі моменти з життя малюка, наприклад, його знімки з друзями або родичами.

5. Не допускайте безладу

лад-у-дитячій

Оскільки безлад в дитячій кімнаті асоціюється з бурхливою діяльністю і, відповідно, не сприяє розслабленню і спокійному сну, привчайте дітей в кінці дня розкладати всі свої іграшки по місцях. Тут важливий не тільки результат, але й сам процес прибирання. Якщо малюк ще не може самостійно впоратися з цим завданням, наберіться терпіння і допоможіть йому, але не робіть все самі. Щоб полегшити і прискорити прибирання іграшок, подбайте заздалегідь про місця їх зберігання – використовуйте для цього коробки або корзини, які закриваються зверху.

6. Постери

постери-на-стіні

Дозвольте маляті самостійно вибрати малюнки або фотографії, що відображають його власні інтереси (будь то спорт або інші хобі), які він вирішить повісити в дитячій кімнаті. Але, відразу хочемо попередити, що зображення мультяшок або кіногероїв, а так само поп-зірок є не найкращим варіантом для прикраси стін. Крім того, щоб дитячий сон був більш спокійним, намагайтеся уникати зображень, що передають динаміку, наприклад, транспортні мотиви або великі хвилі, які розбиваються об скелі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Введіть свій E-mail: