Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Дитячий одяг на флісі: поради та секрети

Цілісні комбінезони з вовни і на флісі, зазвичай, вважаються найтеплішими, тому більшість батьків, які вибирають одяг для своєї дитини, віддають їм пріоритет. Навіть дорослі часом надають перевагу таким курткам чи комбінезонам, оскільки їх теплоізоляція є незамінною для рибалок або туристів.

Цілісний комбінезон гарний за всіма параметрами, однак ваша дитина дуже швидко з нього виросте. Тому в якості альтернативи батьки часто купують роздільний варіант комбінезону. По-перше, його дитина зможе носити два роки, тому що матеріал розтягується, а по-друге, для дитячого садочка такий комплект просто незамінний. До речі, ось кілька цінних порад http://nemalababaklopoty.com/uteplyuyemo-ditej-do-zymy.html, які допоможуть вам правильно утеплити дитину до зими.

одяг на флісі

Яким повинен бути дитячий комбінезон?

Багато молодих мам задаються питанням: «Який дитячий верхній одяг є кращим, вовняний чи флісовий?” Дитині до року рекомендується носити вовняний комбінезон, однак, коли вона підросте, можна підібрати флисову модель. Це залежить від індивідуальних переваг – кому що більше подобається. Наприклад, є люди, які категорично не сприймають синтетичні речі, а є ті, у кого вовна викликає алергію.

Теплопровідність двох матеріалів практично однакова, проте флісовий одяг відрізняється за ціною. До того ж, він легший. Дитина може надягати комбінезон не тільки взимку, але і восени. Майте на увазі, навіть дорогі моделі, виготовлені з найтоншої вовни є значно важчими і спекотнішими.

Товщина флісових речей не має великого значення, оскільки тепло зберігається завдяки особливим властивостям тканини. Вона актуальна тільки для ковдри або пледа, коли людина не перебуває в русі.

дитина в комбінезоні

Детальніше про фліс

Якісний фліс – це синтетична вовна, виготовлена з ворсу, волокна якого нагадують мікроскопічні повітряні камери. У неякісного флісу, волокна неповні, саме тому тепло в ньому не накопичується – ворс просто приклеюється до основи, що значно знижує якість. Як правило, неякісні вироби коштують на порядок дешевше, але купувати їх немає ніякого сенсу, особливо дитині. Майте н увазі, флісові речі потрібують правильного догляду. До слова, американці дуже люблять цей матеріал і шиють з нього практично все, починаючи від курток і закінчуючи домашніми капцями.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на десерт пропонуємо дізнатися, як розкроїти дитячий комбінезон, щоб зробити його більш зручним для дитини. Не пропустіть цікаве відео нижче!

 

Залишити відповідь