Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Дитячий одяг: вибираємо разом з дитиною

Як, напевно, кожна мати, я зіткнулася з проблемою вибору одягу для дитини досить рано – вже в 4 рочки старша донька із задоволенням надягала одну і ту ж кофтинку з малюнком, тоді як інші, не менш, на мій погляд, красиві речі, вдягати зовсім не хотіла. Доводилося вмовляти і шукати компроміс, на що часто просто не було часу.

де купувати дитячий одяг

Де найзручніше купувати речі для своїх малюків?

Головна проблема була в тому, що походи по крамницях я робила без доньки, оскільки це досить обтяжлива справа навіть для самої зацікавленої дитини, адже в магазинах доводилося проводити не менш ніж 1-2 години, а іноді і більше. Тому, незважаючи на те, що з підбором розміру труднощів не було, одяг для своїх малюків я вибирала сама. Впевнена, багатьом батькам не хочеться витрачати час і нерви на походи по крамницях зі своїми пустунами, але як тоді враховувати їхню думку?

Рішення знайшлося саме собою. Виявилося, що інтернет-крамниці дитячого одягу здатні зняти частину проблем з маминих плечей. Мало того, що не потрібно витрачати час на дорогу і терпіти пов’язані з цим незручності, так ще й ціни в онлайн-гіпермаркетах часто значно нижчі, ніж в простих торгівельних точках. Про розпродажі і акції дізнатися можна одразу (повідомляють всілякі банери), тут можна порівняти ціни у знайдених конкурентів, щоб вибрати найвигіднішу пропозицію. І найголовніше: дитячий гіпермаркет в Інтернеті дозволяє придбати не тільки одяг для малюків, а й багато інших корисних речей: засоби гігієни, іграшки, дитяче харчування.

Крім того, як я зрозуміла на власному досвіді, одне з головних достоїнств віддаленої покупки в тому, що моя дитина теж може повноправно брати участь у виборі речей. Донька із задоволенням розглядає на комп’ютері фото одягу, вибирає цікаві варіанти разом зі мною, а я в свою чергу враховую всі її побажання і важливі моменти: якість і склад тканини, умови прання, вартість. Детальні описи допомагають визначитися з вибором.

дитячий одяг в Інтернеті

Деяких відштовхує від таких покупок складність або неможливість процесу повернення, я і сама цього побоювалася… А що, як комбінезон не підійде? Виявилося, оформити повернення – взагалі не проблема, зазвичай гроші можна отримати на рахунок. До речі, при уважному виборі, помилки з розміром виключені – інтернет-магазини надають таблиці розмірів усіх представлених у них виробників. Правильно зняти мірки з дитини – це все, що потрібно зробити мамі. Звичайно, випадки бракованого товару не виключені, але до сих пір мені і подругам щастило. Впевнена, пощастить і вам!

Лілія Марукевич, мама двох дітей.

 

Залишити відповідь