Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Дивовижні властивості натурального каміння

З давніх часів людям відомо про те, що натуральне каміння, крім своєї заворожливої ​ краси, має потужні магічні та лікувальні властивості, які можуть принести щастя і удачу, поліпшити фізичний і душевний стан, а також наповнити тіло позитивною енергією.

Тому купуючи намисто, сережки, ось такі https://brasletik.kiev.ua/braslety-s-naturalnymi-kamnyami браслети з натурального каміння або інші прикраси, дуже важливо знати про індивідуальні властивості того чи іншого каменю.

Гранат – камінь любові і пристрасті

браслет з натурального каміння

У ювелірних виробах найчастіше використовується гранат темно-червоного відтінку. Прикраси з гранатом мають вишуканий вигляд та зачаровують своєю красою і шармом.

У граната дуже сильні магічні властивості. В першу чергу, це камінь кохання і сильних почуттів, здатний притягувати щасливу любов та посилювати почуття закоханих.

Гранат позбавляє від печалі і турбот, надає власнику великий заряд енергії і оптимізму, піднімає настрій. Носіння прикрас з гранатом стимулює творче піднесення, активність та життєрадісність.

Не поступаються по своїй користі і лікувальні властивості каміння. Ще з давніх-давен прикраси з гранатом носили, щоб уберегти себе від ран і хвороб. Вважалося, що камінь здатний зупиняти кровотечу. І навіть зараз, при сучасній медицині, він не втратив своєї популярності природного цілителя.

Гранат відомий своїми властивостями знімати головний біль, знижувати температуру, допомагати при запаленні горла, кашлі, бронхітах. Це дивно, але камінь може усувати запальні процеси, підвищувати імунітет, стимулювати кровообіг, а також сприяти швидкому загоєнню ран і порізів. Гранат допомагає при хворобах органів малого тазу, стабілізує гормональний стан, підвищує сексуальність.

Топаз – камінь душевної рівноваги і духовного зростання

топаз

Жодна людина не може залишитися байдужою до чистої, природної краси топазу. У ювелірній справі найчастіше використовується топаз ніжного блакитного відтінку. Цей прозорий камінь вабить своєю небесною красою, легкістю і природністю. За грою світла натурального топазу можна спостерігати нескінченно.

Топаз має тонку енергетику і особливий зв’язок з людиною. Він допомагає досягти душевної рівноваги, приносить добро і гармонію в життя. Вважається, що топаз розвиває інтуїцію, допомагає приймати правильні рішення, і легко виходити з важких ситуацій. Наші предки вірили, що це святий камінь, який сприяє духовному зростанню і просвітлінню. Топаз має потужні захисні властивості, тому його можна використовувати як амулет, який буде захищати від пристріту та негативних впливів.

Топаз це камінь щирої дружби, чистих намірів, спокою й умиротворення, який приносить своєму власнику щастя і справжню насолоду життям, допомагає приборкати небезпечні пристрасті, негативні емоції та допомагає побороти страх. Цей дивовижний камінь спонукає свого власника до добрих справ, дружелюбності і допомагає розташувати до себе оточення.

Топаз лікує нервові розлади, депресію, отруєння, хвороби печінки, селезінки і жовчного міхура. Крім того, він покращує сон, позбавляє від нічних кошмарів, підвищує імунітет та вберігає від простудних захворювань.

Аметист – камінь щирості і вірності

браслет з аметисту

Аметист любили носити в усі часи. І це не дивно, адже власники прикрас з аметистом отримують справжнє задоволення і насолоду від краси цього каменю. Натуральний аметист має фіолетовий відтінок, який може змінюватися в залежності від освітлення, температури та кута нахилу. Камінь чутливий до погодних умов, тому вважається, що уважно спостерігаючи за його відтінком, можна спрогнозувати погоду. Якщо камінь потемнів – чекайте на дощ, а якщо посвітлів – буде сонячно.

Аметист – є каменем вірності. Вважається, що той, хто його носить, може бути повністю впевнений в своєму обранцеві, в вірності і щирості його почуттів. Камінь сприяє сімейному благополуччю і гармонії у стосунках між закоханими. Більш того, аметист зміцнює дружбу, позитивно впливає на ділові зустрічі, переговори, допомагає вирішити конфліктні ситуації і досягти взаєморозуміння.

Прикраси з аметистом відганяють злі думки, душевні тривоги, наповнюють ауру чистим світлом і спонукають людину до добрих намірів. Кажуть, навіть, що аметист здатний чистити приміщення від негативної енергії.

Аметист можна назвати каменем молодості. Жінки вірять, що він розгладжує зморшки, робить шкіру ніжною і рівною, а обличчя свіжим і сяючим.

Аметист лікує розумові розлади і шкірні захворювання, покращує пам’ять і сприяє поліпшенню інтелекту. Також цей камінь допомагає позбутися алкогольної залежності. Вважається, що якщо пити воду, настояну на аметисті, можна побороти пристрасть до алкоголю.

До речі, ось одна з наших минулих публікацій про історію та сучасне використання брошок. Можливо, ця інформація теж вас зацікавить.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до вищесказаного пропонуємо дізнатися, як правильно поєднувати натуральне каміння. Не пропустіть цікаве відео нижче!

 

Залишити відповідь