Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Емоції як подарунок на 14 лютого

День святого Валентина по праву вважається найпопулярнішим святом у світі. Давним-давно один священик не послухався імператорського указу, таємно вінчаючи закохані пари, а сьогодні, на честь його доброти, люди святкують День всіх закоханих і дарують один одному приємні подарунки.

Що подарувати на День святого Валентина?

День-святого-валентина

Незважаючи на романтичний характер свята, вітати прийнято всіх близьких людей і друзів. Але сам презент може бути чисто символічний, адже головне – увага. Спробуйте в цей раз відмовитися від матеріальних сюрпризів, віддавши перевагу запрошенню до клубу, кінотеатру на каток або кудись ще. Повірте, будь-яка можливість активного проведення часу – починаючи від парків для катання на роликах і закінчуючи найсучаснішими екстремальними розвагами, приведуть в захват навіть самого закоренілого домосіда.

Що подарувати хлопцю на місяць стосунків?

Хочете здивувати хлопця 14 лютого? Тоді відмовтеся від традиційних подарунків і зверніть увагу на сучасний формат чоловічого презенту – враження.

Даруємо враження!

Звичайно ж, День святого Валентина – це найулюбленіший привід для веселих привітань. Однак в таке свято рідко дарують щось корисне. Та й часу на пошуки чогось оригінального завжди в обмаль. Правда, в останні 2 роки дівчата частіше стали дарувати своїм коханим сюрпризи-враження – їх і зручно купувати, і приємно отримувати.

Вихід нематеріальних презентів на ринок подарунків був очевидний, адже це дуже зручно, незабутньо і далеко не завжди дорого. Існують самі різні цінові варіації. Тому не варто думати про гроші – навіть дешевий подарунковий сертифікат може викликати масу позитивних емоцій.

політ-в-аеротрубі

Особистий презент або більш значний сюрприз в складчину, звичайно ж, визначає величину враження. Але є один маленький, цікавий нюанс – деякі інтернет-крамниці дозволяють своїм клієнтам створювати цілі набори сюрпризів в тій чи іншій ціновій категорії. Можна вибрати аж до 10 різних варіантів!

Серед таких послуг можна знайти:

  • дайвінг;
  • екстрим на квадроциклі;
  • стрільбу з лука;
  • картинг;
  • купання з дельфінами та ін.

На жаль, за деякими сюрпризами потрібно їхати до великих міст. Наприклад, тільки в столиці можна політати в аеротрубі або на флайборді. Але враження того варті!

 

Залишити відповідь