Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Фіксатор для шиї при остеохондрозі

Мільйони людей по всьому світу страждають на таке захворювання, як остеохондроз шиї. Вже придумано чимало засобів в боротьбі з цією недугою, і одним з них є фіксатор / корсет для шиї. Цей пристрій дозволяє надійно підтримувати шийний відділ хребта, хоча за своєю структурою він трохи жорсткіший ніж, наприклад, нашийник з поролону.

корсет для шиї

Медичні показання щодо застосування шийного фіксатора

Перш ніж ставити собі діагноз і купувати корсет, необхідно в обов’язковому порядку проконсультуватися з лікарем. Тільки фахівець зможе з точністю поставити діагноз і призначити необхідне лікування. Звертатися до лікаря слід якщо:

 • ви постійно відчуваєте больові відчуття в області шиї;
 • які б засоби ви не використовували, біль не відступає.

Відразу відзначимо той факт, що остеохондроз шиї не можна запускати, тому що згодом він призводить до ураження міжхребцевих дисків і кісткових тканин. Крім того, чим довше триває захворювання, тим більш тривалими і неприємними стають напади болю.

Шийний фіксатор при остеохондрозі є досить ефективним засобом в боротьбі з даним захворюванням. Але в будь-якому випадку не забувайте про те, що даний засіб в будь-якому випадку повинен призначити вам лікар.

За допомогою ось такого фіксатора http://www.medtechnika.com.ua/bandages-corsets-knee-pads/patch-clamp/, ви зможете в прискорені терміни зменшити больові відчуття, розслабити шийні м’язи і зменшити тиск на диски хребта. Окремо варто відзначити, що корсет не викликає ніяких алергічних реакцій.

Після застосування пристрою можна буде абсолютно спокійно рухати шиєю, не відчуваючи при цьому ніякого болю.

В яких випадках лікарі рекомендують шийний корсет?

 • Для одужання пацієнта, у якого є захворювання шийного відділу хребта;
 • У профілактичних цілях. Щоб уникнути перенапруження і захворювань шиї від постійної сидячої роботи;
 • У лікувальних цілях при наявності міозитів, розтягнень і травм;
 • Щоб уникнути затисків в шиї і зняти стомлюваність;
 • При постановці діагнозу – кривошия;
 • У разі, коли людина постійно відчуває головний біль і запаморочення;
 • З метою профілактики такого захворювання як вертебро-базилярна недостатність;
 • При зміщенні або деформації шийного хребця;
 • У разі больових відчуттів.

Що дає фіксатор і як його використовувати?

Корсет виправляє неправильне положення шиї і робить проміжки між нервовими корінцями ширшими. Саме це призводить до відновлення анатомічного місця шиї, яке запам’ятовується тілом на досить тривалий період часу, якого вистачає для повного відновлення здоров’я.

При першому застосуванні пристрій слід одягати приблизно на 15 хвилин. Але з кожним днем ​​час необхідно збільшувати. В кінцевому підсумку час носіння має наблизитися до однієї години. Носити фіксатор необхідно не менше одного, але не більше трьох місяців. У разі, коли у пацієнта відзначається поліпшення, час носіння поступово зменшують. Не рекомендується носити корсет під час вагітності.

До речі, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/yak-vybraty-podushku-dlya-snu.html, де ми розповідали, як вибрати подушку для сну, яка також впливає на здоров’я хребта. Можливо, ця інформація теж вам знадобиться.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до вищесказаного, пропонуємо дізнатися як вибрати і носити комір Шанца. Не пропустіть цікаве відео нижче!

 

Залишити відповідь