Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Гарячі тури до Франції

Відпочинок у Франції популярний серед тих туристів, кого прогулянки по вулицях міст, будівлі яких пам’ятають найбільші історичні події, приваблюють більше сонячних пляжів або гірськолижного спорту. Хоча пляжний і гірськолижний відпочинок в цій країні також дуже розвинений і користується попитом серед іноземців.

Ейфелева вежа

Екскурсійні тури до Франції включають огляд природних пам’яток. А краса Провансу, Нормандії та інших регіонів надихне вас і в подальшому відвідувати під час відпустки цю величну країну.

Найвідомішим туристичним центром Франції вважається Ейфелева вежа в Парижі. Це місце приваблює закохані пари. Під вежею даються клятви про вічну любов. До речі, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/chym-zajnyatysya-i-na-shho-podyvytysya-v-paryzhi.html, де ми розповідали, чим зайнятися і що подивитися в Парижі, будучи в цьому легендарному місті.

Країна славиться найбільшою чисельністю збережених замків, палаців і інших, величних будівель. Сади, фонтани і дивовижні алеї Версаля пам’ятають романтичні інтриги Людовіка ХIV, змови проти короля та інші славетні моменти минулого.

Франція є світовим центром мистецтва. На вулицях Парижа, Марселя і Руана створювалися відомі шедеври художників. А атмосфера Провансу стала джерелом натхнення для багатьох письменників. Крім того, тут є все для любителів, так званого, гастрономічного відпочинку. Місцева кухня славиться різноманітністю смачних страв.

Франція

Гарячі тури до Франції http://hottours.in.ua/catalog/frantsiya/ доступні в будь-який час року. З Борисполя регулярно відправляються рейси до Парижу, Марселю та інших міст. Є також автобусні путівки.

У цій країні добре розвинена готельна інфраструктура. Де б ви не зупинилися, ви завжди зможете знайти підходяще місце для відпочинку за ціною і багатьма іншими критеріями.

LeRoyalMonceauRaffles – шикарний готель, реконструйований з відомого будинку, в якому збиралися високопоставлені особи держави, відомі артисти, художники та письменники. У готелі є власний кінотеатр, розрахований на 100 глядачів.

LesTroisVallees – найпопулярніший готельний комплекс, що знаходиться прямо у підйомників гірськолижного курорту Куршевель. При готелі є чудовий ресторан, спа-центр, фітнес-зал і багато іншого.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до вищесказаного пропонуємо подивитися цікавий оглядовий відеоролик про Францію, який допоможе вам ще більше перейнятися чудовою атмосферою цієї дивовижної країни. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: