Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Годинники Maurice Lacroix – унікальні, неповторні і завжди точні

Годинники Maurice Lacroix вже більш півстоліття вважаються іконою витонченого дипломатичного стилю, позбавленого навмисної брутальності. При створенні авторського дизайну, інженери швейцарської годинникової мануфактури зробили ставку на лаконічність і виграли!

чоловічий годинник

На запитання: «За що ви любите марку Моріс Лакруа?» – шанувальники бренду найчастіше  згадують підкреслену естетичну стриманість. Скромність не просто прикрашає, а забезпечує хронометрам статус елітних. До речі, витонченість у мануфактури генетична: компанія походить від сімейної фірми Desco de Schultess, яка раніше займалася виробництвом шовку. Особливості ручної збірки аристократичних хронометрів гідні найвищих похвал, при цьому, дистриб’ютору вдається стримувати доволі низьку ціну на всю лінійку годинників.

Стиль, вишуканість, вірність традиціям

Багато людей помилково вважають, що мануфактура Maurice Lacroix якимось чином пов’язана з ім’ям французького дизайнера Крістіана Лакруа. Офіційна назва бренду з містечка Сенележье відома з 1975 року: фірму іменували на честь одного із співробітників фірми, що досить нетрадиційно для годинникового світу.

Впізнати годинник Maurice Lacroix дуже легко за характерною готичною літерою M на циферблаті. Вірність традиціям неймовірно сильна: при щорічному випуску до 150 тис. хронометрів, всі вони збираються вручну.

жіночий годинник

Серед колекцій бренду слід виділити найбільш відомі:

Masterpiece – гордість марки. Елітний, в міру вінтажний та урбаністичний дизайн. В основі механізму – квадратне колесо, над створенням якого працювали кращі інженери фірми. Кварцові хронометри з секундами, календарем, днями тижня доповнені шкіряним ремінцем. Гармонійність кольору – у поєднанні контрастів.

Les Classiques – чоловічі годинники з класичним дизайном. Однією з «фішок» лінійки є індикатор місячних фаз – такий романтичний і досить складний функціонал для сучасного таймера.

Pontos – механічні чоловічі годинники на шкіряних ремінцях в світлому і темному виконанні циферблату. Традиційна кругла геометрія корпусу, а ось функціонал досить насичений. Секунди, 24 години, календар, дата і т. д. Відмінний подарунок діловій людині.

Eliros – годинник ретро-стилю з високоякісною кварцовою «начинкою». Хронометри відрізняються підвищеними показниками міцності, і здатні витримати 5 атмосфер навантаження.

Divina – витончені жіночі кварцові «ходики» на шкіряних ремінцях, що претендують на звання ювелірних. Прямокутний корпус зі сталевим обрамленням інкрустований камінням. Нумерація арабськими числами подана фрагментарно: від мітки «2» до «7» циферблат прикрашає розкішний візерунок, також викладений камінням.

Джерело: http://ru.telekritika.ua/business/stil-izyaschestvo–vernost-traditsiyam-669182

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до вищесказаного пропонуємо подивитися невеличкий цікавий відео-огляд однієї з моделей чоловічих годинників бренду Maurice Lacroix. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Введіть свій E-mail: