Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Головні переваги подарункових сертифікатів

Перші подарункові сертифікати з’явилися досить давно, ставши неймовірно популярними спочатку в прогресивних Сполучених Штатах Америки, а потім підкоривши і всю Європу. У нашій країні про них дізналися пізніше, але з кожним днем цим винайденням починають користуватися все більше і більше людей.

Як вирішити питання з вибором оригінального сюрпризу?

Немає нічого дивного в тому, що подарункові сертифікати вже підкорили весь світ, адже вони мають цілу низку переваг перед звичайними подарунками. Правда, багато людей до сих пір відносяться до них скептично. Але, частіше за все це пов’язано з тим, що їм просто не доводилося ними користуватися, і вони не зовсім розуміють, що це насправді таке.

подарунковий сертифікат

Для того щоб переконати вас у тому, що подарункові сертифікати є дійсно непоганою заміною традиційним подарункам, ми вирішили перерахувати основні їх переваги.

1. Економія часу

Для багатьох це одна з головних, а може і головна перевага. Справа в тому, що дуже складно зробити правильний вибір сюрпризу, навіть якщо добре знаєш людину. Що вже казати про ті випадки, коли абсолютно не здогадуєшся, чого саме бажає адресат подарунка.

Погодьтеся, можна витратити кілька днів, обійти безліч магазинів, але так і не знайти нічого путнього. Якщо ж ви вирішите подарувати подарунковий сертифікат, то подібної проблеми у вас не виникне. Вам навіть не обов’язково відвідувати конкретний магазин. Досить зайти на відповідний сайт і придбати подарунок, не встаючи з крісла.

2. Відмінна альтернатива грошам у конверті

Звичайно, бувають випадки, коли гроші в конверті – це дуже гарний і очікуваний презент. Наприклад, на весілля. Однак подібних приводів не так вже й багато. У всіх інших випадках, отримувати гроші від друзів не дуже приємно.

Таким чином, сертифікат стає розумною альтернативою подарунковим грошам. З одного боку, це не виглядає, як ніби ви намагаєтеся «відкупитися» від людини. А з іншого боку, з вашою допомогою вона сама зможе вибрати собі бажаний подарунок.

чоловік з подарунковим сертифікатом

3. Безпрограшний варіант

Дуже важливою перевагою подарункового сертифіката є те, що обдарована вами людина отримає саме те, про що вона мріяла. Адже, що може бути більш неприємним, ніж спостерігати, як хтось за своєю посмішкою намагається приховати безглузде здивування або навіть відверте розчарування, побачивши ваш подарунок.

Що подарувати подрузі, яка любить подорожувати?

4. Неможливо перевищити бюджет

Дуже часто виходить так, що в магазині один сюрприз виявляється цілком доступною, але абсолютно марною річчю. А інший, навпаки, підходить за всіма параметрами, однак є занадто коштовним варіантом. Що тут вибрати? З сертифікатом вам більше не доведеться вирішувати подібних дилем. Ви сплачуєте рівно стільки, скільки вважаєте за потрібне.

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: