Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Хто такі «енергетичні вампіри» і як з ними боротися?

В оточенні кожної людини є особи, з якими неприємно спілкуватися. Це може бути начальник, колега і навіть близький родич, після розмови з яким, людина відчуває занепад сил і цілу гаму неприємних емоцій. Цей феномен психологи охрестили “енергетичним вампіризмом”.

Як неприємним людям вдається залізти до вас у душу? Як за якихось 5-10 хвилин у них виходить емоційно вас спустошити? І чи існують ефективні способи захисту від «енергетичного вампіризму»?

енергетичний-вампір

Як розпізнати «енергетичного вампіра»?

“Енергетичні вампіри” – це агресивні, самозакохані і ущербні люди, які не можуть позбутися комплексів, тому вони постійно всім брешуть і “пускають пил в очі”.

“Вурдалаки” часто є хорошими психологами і маніпуляторами. Вони миттєво знаходять слабкі місця людини і починають бити по них з максимальною силою. Справа навіть може дійти до прямих образ і фізичного впливу. “Вампірові” важливо вивести вас з психологічної рівноваги. І якщо ви втратите контроль над собою, співрозмовник буде провокувати вас з новою силою. Коли ви втомитеся сперечатися, лаятися і нервувати, “вампір” буде солодко посміхатися і потирати руки. Його мета досягнута.

“Вампір” може мучити вас нескінченно довгими розповідями про своє нещасне життя, звинувачуючи весь навколишній світ в своїх невдачах. Ви підсвідомо почнете жаліти свого співрозмовника, висловлюючи йому своє співчуття, але саме це йому і потрібно. В кінці нескінченної розмови у вас може з’явитися відчуття провини, яке “енергетичний упир” буде використовувати в своїх цілях.

Виснажливі бесіди обов’язково повторяться. Кожного разу під час навіть випадкової зустрічі ви будете ставати “плакательною жилеткою” і особистим безкоштовним психологом “вампіра”. Вам будуть розповідати не тільки про власні проблеми, а й про біди інших людей. Війни, епідемії, стихійні лиха і тероризм постійно фігурують в бесіді з негативною людиною.

втомлена-дівчина

Як захиститися від негативного психологічного впливу?

Постарайтеся не контактувати з неприємними людьми. Якщо це неможливо, то зведіть до мінімуму особисте спілкування. Не пускайте “вампірів” у зону особистого простору. Вся інформація, яку вони дізнаються, рано чи пізно буде використана проти вас. Не намагайтеся “рятувати” людину. Повірте, свої проблеми вона може вирішити самостійно. Ваша роль “рятівника” призведе лише до того, що “вампір” остаточно “сяде вам на шию”. Контролюйте свої почуття і не піддавайтеся на провокації.

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: