Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Хто вам допоможе знайти чоловіка своєї мрії?

Незважаючи на те, що наше особисте життя вважається закритою територією для сторонніх очей і вух, існує мільйон приводів, щоб найняти сваху, яка підкаже, як знайти чоловіка своєї мрії і змінити статус своїх стосунків на все життя. Ось п’ять головних причин для звернення до професійної свахи.

5 причин звернутися до свахи

сваха

1. Ви занадто зайняті своєю кар’єрою

Зрештою, час – це головна наша цінність, чи не так? Так чи варто витрачати по 30 годин на тиждень, просиджуючи перед екраном монітора і перебираючи чоловіків на сайтах знайомств тільки для того, щоб під час зустрічей з потенційними нареченими виявляти, що в своїх анкетах вони як і раніше використовують фото 20-річної давності?

За статистикою вашими “принцами” можуть стати всього 3% чоловіків, яких ви зустрічаєте, тому немає ніякого сенсу цілувати решту 97% “жаб”. Якщо ви ділова жінка, яка з головою занурена в роботу, вам буде дуже важко знайти чоловіка своєї мрії, адже такі пошуки дійсно займають багато часу. Найнявши сваху, ви зможете продовжувати займатися своїми повсякденними справами в той час, як вона буде професійно влаштовувати ваше особисте життя. Звучить дуже заманливо, правда? А ви спробуйте!

2. Вам постійно зустрічаються якісь покидьки

Мамії, алкоголіки, наркомани, безробітні та інше нікому не потрібне сміття… За вами постійно залицяються тільки погані хлопці. Хіба це те, що вам потрібно? Скоріш за все ні. Але справа зовсім не в цих людях, справа в вас самій, адже це ви їх вибираєте. Як знайти чоловіка своєї мрії, якщо ви постійно наступаєте на одні й ті ж граблі? В даному випадку робота свахи полягає в тому, щоб допомогти вам зрозуміти свої психологічні помилки і неправильні звички знайомств, які і утримують вас від зустрічі з хорошою людиною.

невдале-побачення

3. Ви не можете зрозуміти, що робите не так

Авторитетна сваха, яка вже багато років працює на ринку сватання, може стати вашою кращою помічницею, коли ви прийдете до висновку, що в провалах всіх своїх стосунків і знайомств звинувачувати потрібно тільки себе. Вона дасть вам низку цінних порад, вкаже на помилки і направить в потрібну сторону за своїм щастям.

4. Ви побоюєтеся зустрічей з незнайомими чоловіками

Ми можемо зрозуміти ваші страхи. Особливо, якщо ви вже стикалися з неадекватною або агресивною чоловічою поведінкою і тепер боїтеся за свою безпеку. Але не варто перейматися, справжня сваха ніколи не підсуне вам «кота в мішку», у неї завжди є відібрані і перевірені кандидати, знайомство і спілкування з якими викличуть у вас тільки позитивні емоції.

5. Вам просто потрібна допомога професіонала

Ви ж не будете самостійно реставрувати власні зуби, чи не так? Ви підете до стоматолога. А якщо зламаєте ногу, то обов’язково звернетеся до лікаря. Ваші сердечні травми і душевні переймання не є винятком з цього правила. Професійна сваха відмінно розбирається в психології стосунків. Одного разу попрохавши її про допомогу, ви зрозумієте, що звернулися за адресою.

До речі, тут можна дізнатися, як самостійно познайомитися з хлопцем своєї мрії.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.