Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Кілька порад щодо вибору шкіряної сумочки

Що не кажіть, а сумочка вже давно отримала звання самого головного жіночого аксесуара. І справа не тільки в моді – це дійсно зручно, оскільки жінки носять з собою безліч дрібних предметів, вкрай необхідних у повсякденному житті. Якщо ви поставили собі за мету купити шкіряну сумку, ми вам допоможемо і дамо кілька важливих рекомендацій.

шкіряна-сумка

Красиво, зручно, практично!

Сучасна модниця може вийти на публіку в будь-якому, найсміливішому і оригінальному вбранні – хоч в риболовецькій сітці, як у старій казці братів Грімм. Поєднання предметів жіночого гардеробу часто буває зовсім несподіваними, але сьогодні це виглядає цілком доречно і личить модним пустункам.

Такі реалії сучасної моди. Добре це чи погано – питання відкрите, але обговорювати цю тему ми зараз не будемо, а згадаємо краще про аксесуар, без якого жодна леді просто посоромиться вийти в світ. І мова не йде про якісь там боа, палантини або рукавички до ліктів, ні – ми маємо на увазі звичайну сумку з натуральної шкіри.

Втім, що значить «звичайні»? Хіба не ми щойно сказали, що це один з найважливіших елементів для створення неповторного образу. Адже варто дівчині підібрати собі самий чудовий одяг, вражаючий продуманістю і елегантністю, але при цьому помилитися з вибором сумочки – і все. Невдалий аксесуар буде виглядати дратівливою плямою, від якої (так само як і від самої модниці) захочеться швидше відвести погляд.

Тому до вибору сумки треба підходити більш ніж відповідально. Це, звичайно, не питання життя і смерті, але хіба ваша краса і елегантність не заслуговує на ґрунтовний і серйозний підхід? Звичайно, заслуговує. Тому давайте подумаємо, яка сумочка виглядає найбільш стильно і, як казали у давнину, «авантажно»? Звичайно, шкіряна. Така сумка – це серйозний знак якості, який вказує на те, що її власниця справжня «стильна штучка». Адже шкіра завжди залишається в тренді.

Проблема в тому, що це чудово розуміють і не дуже сумлінні продавці, які під виглядом шкіри намагаються впихнути довірливим модницям всяке барахло. Тому, щоб не бути обманутою, потрібно враховувати кілька простих речей…

жіноча-сумочка

Як відрізнити натуральну шкіру від підробки?

  • Хоча шкіряна сумка зазвичай не коштує шалених грошей, справжня шкіра – це завжди дорого. Але навіть не маючи великих коштів, ви цілком можете дозволити собі її купити. Правда не за двадцять доларів, і якщо вам десь в переході пропонують саме таку, знайте – це стовідсоткова підробка.
  • Якісний матеріал часто виглядає злегка потертим і нерівним, причому нерідко виробники навмисно випускають сумки з ефектом «потертості», щоб дорогий елітний аксесуар виділявся на тлі гладких штампованих підробок.
  • Нарешті, шкіра, при інших рівних умовах, завжди важча (іноді набагато), ніж шкірозамінник. Якщо ви підняли ваш жаданий клатч або сумочку, і вам здалося, ніби вона зовсім невагома – йдіть в іншу крамницю, тому що це, швидше за все, ненатуральний товар.
 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: