Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Класичний сад в європейському стилі

Класика є загальновизнаною тенденцією в світі моди. Вона поєднує в собі такі якості, як простота, шаблонність, доступність і стабільність. У плані геометрії класичними вважаються рівні лінії, правильні форми і кути. Все це стосується і класичного ландшафтного дизайну.

сад у європейському стилі

Відмінними рисами класичного європейського саду є правильні геометричні форми клумб, газонів, чагарників, а також симетрія в їх розташуванні відносно один одного. Тому при створенні ландшафтного дизайну потрібно враховувати ту обставину, що висаджені рослини будуть вимагати постійного і ретельного догляду: своєчасної прополки і стрижки.

Характерні риси класичного європейського саду

Основною геометричною фігурою класичного саду є прямокутник. Ділянка розбивається на кілька частин, розділених доріжками, вимощеними каменем. Невід’ємним елементом є тераса, розташована в тінистій частині і увита плющем, елегантна альтанка з ажурними кованими елементами, обвита диким виноградом, а також гарний газон. Також при оформленні класичного саду прийнято вибирати головну рослину, яка буде служити його центром і домінувати над усіма іншими видами.

В якості парканів можуть бути використані живі огорожі у вигляді чагарників. Для створення затишку в класичному європейському саду використовують такі декоративні рослини як тюльпан, дельфініум, троянда і розмарин. Великі плодові дерева (вишню, грушу, сливу, яблуню) або ось такі http://dachadecor.com/467-sorta-dekorativnyh-eley.html декоративні ялини краще посадити по краю саду або в його кутах.

Важливим елементом класичного саду також є так звана точка фокусу. Іншими словами, це логічне завершення доріжок в якомусь певному цікавому місці, що притягає до себе погляд. Сфокусуйте його на статуї, вазі, глечику або невеликому фонтані. Ставок також приверне до себе увагу. Водоймище може бути як природним, так і штучним.

риси європейського саду

Крім того, класичний стиль передбачає наявність предметів у вінтажному стилі, які створюють відчуття повернення в минуле. До таких речей відносять старовинні лопати, граблі, відра або лійки. При оформленні саду варто відмовитися від предметів, виготовлених із сучасних матеріалів (наприклад, пластика). Краще віддати перевагу металу, каменю і дереву. Не можна забувати і про те, що всі елементи ландшафту повинні гармоніювати між собою як за кольором, так і за фактурою.

При розбиванні саду біля будинку обов’язково враховуйте стиль самої будови. Якщо будинок виконаний, наприклад, в ультрамодному стилі, то поруч з ним класичний сад буде виглядати не дуже доречним.

А ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/irysy-dyvovyzhni-kvity-na-vashij-klumbi.html, де ми розповідали про іриси – дивовижні квіти, які ідеально підходять для класичного саду. Можливо, ця інформація теж вас зацікавить.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

На додаток до вищесказаного пропонуємо кілька цікавих ідей ландшафтного дизайну для саду. Не пропустіть відео нижче!

 

Залишити відповідь