Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Масаж зі свічкою: особливості та переваги

Сучасні салони краси пропонують безліч процедур з догляду за тілом. І одна з них – це масаж зі свічкою, який з недавнього часу став дуже популярним завдяки своєму чудовому розслаблюючому і живильному ефекту.

свічковий масаж

Розслабляючий масаж зі свічкою

Оскільки масаж зі свічкою поєднує в собі відразу три процедури: ароматерапію, розслабляючий масаж і світлотерапію (лікування світлом), масажист повинен подбати про те, щоб атмосфера в масажному кабінеті була найбільш сприятливою і затишною. М’яке світло свічки і приємні аромати заспокоюють, а релаксаційний масаж призводить до повного розслаблення всього тіла. Вартість такого масажу залежить від рівня салону і кваліфікації його фахівців.

Дивовижна сукупність оздоровлюючих маніпуляцій в одній процедурі зробили масаж зі свічкою особливо популярним в жіночому середовищі. Адже він здатний не тільки розслабити, але і стимулювати певні процеси в організмі, спрямовані на позбавлення від зайвої ваги і надлишкових жирових відкладень.

Що таке свічка для масажу?

Щоб виконати подібний розслабляючий масаж, потрібна спеціальна свічка, яку масажисти використовують для роботи. Такі свічки складаються виключно з натуральних речовин і ефірних масел. У них немає нафтопродуктів – тільки природні компоненти. Тим не менше, потрібно бути уважними під час купівлі масажної свічки, оскільки дешеві підробки часто містять штучні речовини і барвники, здатні викликати подразнення шкіри та алергію. Професійні свічки для масажу доступні з дуже різними ароматами, тому перед процедурою їх можна вибрати відповідно до власних вподобань.

свічка для масажу

Переваги свічкового масажу

Переваг у свічкового масажу предостатньо. Перш за все, він має приголомшливий розслаблюючий ефект, і при цьому наповнює тіло енергією. Крім того, масаж зі свічкою підтягує, зміцнює і зволожує шкіру, ніжно стимулюючи кровоносні судини. Загалом – це ідеальна пропозиція з догляду за шкірою, яка страждає від розтяжок або целюліту.

До речі, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/tehnika-rozslablyayuchogo-masazhu-dlya-novachkiv.html, де ми розповідали про техніку розслабляючого масажу для новачків. Можливо, ця інформація теж вам знадобиться.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А в якості бонусу пропонуємо цікаву відео-інструкцію зі створення масажної свічки в домашніх умовах. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь