Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Масажний світ: гаджети для здоров’я

Масажні ванни представляють собою нехитрі пристрої, які складаються з пластикового контейнера, на дні якого встановлюються (опціонально) ролики, а верх, частково, щоб уникнути розбризкування води під час процедури, закривається спеціальним напівпрозорим кожухом.

Прості масажери для ніг є гідною альтернативою сеансу масажу стоп, який проводиться фахівцем з педикюру. До недавнього часу, ще п’ять років тому, подібні масажні ванни використовувалися тільки в косметологічних салонах і центрах краси, як додатковий засіб для догляду за шкірою стоп.

масажна ванночка

Зазвичай число режимів роботи таких масажних ванн невелике і представлено комбінацією вібрації, впливом інфрачервоного випромінювання і повітряними бульбашками.

Деякі моделі дозволяють регулювати інтенсивність генерації повітряних бульбашок і вібрації, за допомогою яких і відбувається надання масажної дії на шкіру стоп.

Використання масажних ванн є незамінною процедурою домашнього педикюру, яка дозволяє не тільки підготувати епідерміс і частково усунути загрубілі шкіру ніг, але і є незамінним помічником у боротьбі з мозолями.

Хоча догляд за ванночкою досить простий, він обов’язково повинен бути регулярним. Після кожної процедури ванночка спорожняється і ретельно промивається. Потім її необхідно висушити. Вкрай не рекомендується використовувати чужі масажні ванни. При бажанні поверхню приладу можна дезінфікувати спеціальними антибактеріальними засобами.

Не менш популярні серед споживачів і, так звані, масажні накидки. Вони визнані універсальним і доступним засобом боротьби із захворюваннями опорно-рухового апарату, пов’язаними з тривалим сидінням, наприклад, за столом або за кермом автомобіля. Тому основні користувачі масажних накидок – це офісні службовці та водії.

масажна накидка

Накидки розрізняються не тільки за своїм зовнішнім виглядом, але і за функціональностю. Одні роблять найпростіші масажні рухи, які дозволяють зняти накопичену за день втому в області шиї, інші пропонують цілі масажні програми, розраховані на стійкий терапевтичний ефект.

У свою чергу масажні крісла – це найбільш дорогі і складні представники оздоровчих пристроїв, покликані в тій чи іншій мірі замінити руки масажиста.

До речі, якщо масажери вам не дуже цікаві, і ви хочете самі оволодіти навичками масажу, почитайте одну з наших минулих публікацій, де ми розповідаємо про техніку масажу для новачків.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до вищесказаного пропонуємо цікавий відео-огляд бюджетних домашніх масажерів, які більшість з нас можуть собі дозволити, але в силу тих чи інших причин не роблять цього, або ж роблять, але потім просто забувають про такі корисні гаджети для здоров’я. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь