Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Надувні ліжка і матраци: найпопулярніші моделі

Надувні матраци все рідше асоціюються з елементами заміського або пляжного життя. Протягом останніх десяти років їм вдалося потіснити не тільки громіздкі розкладачки, але і замінити собою повнорозмірні стаціонарні ліжка.

надувне ліжко

У чому ж перевага надувних меблів? Чому такі матраци стали невід’ємною частиною нашого життя?

По-перше, ціна на надувні меблі відносно низька, особливо якщо порівнювати її з вартістю диванів і крісел. Придбати надувний матрац можна практично в будь-якому магазині. Їх продають в спортивних відділах гіпермаркетів, в мисливських і рибальських крамницях. Однак найбільш широкий вибір надувних меблів все ж таки представлений в Інтернет-магазинах.

На віртуальному прилавку, можна знайти десятки різних моделей. Причому не тільки надувні ліжка, а й крісла, дивани і універсальні рішення.

Класичний надувний матрац – це двоспальне ложе, яке покрите спеціальним напиленням (виробники матраців дали йому найменування флок). Поверхня такого матрацу може бути оснащена як продовгуватими ребрами жорсткості, так і округлими. Зазвичай класичні моделі є одноярусними і мають наступні технічні характеристики:

  • ширина – 150 сантиметрів;
  • довжина – 203 сантиметри;
  • висота – 23 сантиметри.

Двоярусні надувні матраци зовні нагадують два звичайних матраци, які складені один поверх іншого. Відповідно, і висота таких моделей в два рази більша стандартної. Кажуть, що спати на таких двоярусних матрацах набагато тепліше. Але насправді, це досить поширена помилка.

Повітря, що всередині одноярусного, що всередині двоярусного матраца, має одну і ту ж температуру. В даному випадку мова не йде про можливі протяги, які безпосередньо впливають на загальний мікроклімат в приміщенні, де встановлений матрац.

А от спати на двоярусному матраці дійсно може бути набагато зручніше, особливо якщо мова йде про людину із зайвою вагою. В такому матраці більш жорсткий каркас і щільність, а значить – він не буде проминатися і не перетвориться на гамак навіть за умови тиску тіла масою понад сто кілограмів.

Чим більший матрац, тим складніше його накачувати. Класичні одноярусні матраци, які розраховані на одну людину, можна накачати ручним компактним насосом, двоспальні – ножним, а ось в двоярусні ліжка вже вбудований електричний насос.

До речі, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/10-nezvychajnyh-lizhok-zdatnyh-prykrasyty-bud-yaku-spalnyu.html, де ми розповідали про 10 незвичайних ліжок, здатних прикрасити будь-яку спальню.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до вищесказаного пропонуємо дізнатися про основні плюси і мінуси надувних матраців і ліжок. Не пропустіть цікаве відео нижче!

 

Залишити відповідь