Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Одяг для собак: стильні чотириногі

Останнім часом ми все частіше зустрічаємо на вулицях наших міст людей, поруч з якими боязко перебирають лапками, намагаючись наздогнати своїх господарів, маленькі собачки. Але ця картина виглядає комічною тільки спочатку. Якщо придивитися, можна побачити ту безмежну турботу і любов, яку отримують ці вихованці від своїх хазяїв.

Як подбати про мініатюрного домашнього улюбленця?

Чим менше собачка, тим більшою турботою слід її оточити. Це все, що необхідно мініатюрному представнику відданих друзів людини, чию беззахисність перед жорстоким світом може відчути і зрозуміти тільки людина, здатна не лише подбати про свого вихованця, але і зробити його наймоднішим.

такса-в-одязі

Для перетворення собаки потрібно зовсім небагато: досить купити їй одяг для прогулянок в холодну пору року, пару суконь або курточок для “виходу у світ”, захисний дощовик від негоди і комфортне взуття. Спробуйте реалізувати всі ці ідеї, щоб побачити як виляє хвостик і палають очі вашого улюбленця від захвату.

Собаки дрібних порід: хто кого захищає?

З давніх часів собаки відомі не тільки як вірні й віддані друзі, здатні разом з людьми переносити будь-які труднощі, але і як відмінні захисники від нападів. Та всі ці характеристики застосовні до собак великих порід. А що відбувається, коли вдома з’являється, наприклад, мопс? Хто стає захисником в даній ситуації? Звичайно ж власник, який виявляє ніжну турботу про свою собачку.

Куплений ним одяг для чихуахуа, йорка або шпіца повністю виражає відношення господаря до свого вихованця. Прагнення захистити маленьке створіння від холоду і негоди стає ключовим при виборі нового светра або захисної курточки для собаки. За допомогою таких оновлень тваринного гардероба досягається найбільший контакт у стосунках з чотириногим улюбленцем.

Одяг-для-собак

На прогулянку з модним другом

Як тільки тільце собачки одягається в негоду в захисну натуральну тканину або комфортне непромокаюче взуття, поведінка вихованця стає більш активною і радісною. Погодьтеся, завжди приємніше забігти в калюжу, коли не страшно намочити лапи. В одязі для собак ваш домашній улюбленець буде грати так, як йому завжди хотілося.

Коли дощ на вулиці перетворює все навколо в суцільну сіру картину, набагато приємніше і радісніше виходити на пробіжку з улюбленим собакою, одягненим в яскравий і сонячний комбінезон. Адже поруч з таким нарядним і рухливим другом сам господар стає набагато активнішим, бадьорішим і життєрадіснішим.

 

Залишити відповідь