Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Одяг, над яким не владна мода

Купуючи одяг, ми в першу чергу звертаємо увагу на її відповідність останнім віянням моди. Тому ціна на куртку модного забарвлення в кілька разів вища, ніж на аналогічну модель менш популярного відтінку. Однак деякі речі оцінюються за іншими критеріями. Це військовий і тактичний одяг (не плутати зі стилем мілітарі).

Військовий, тактичний і одяг в стилі мілітарі – спільні та відмінні риси

Одяг у стилі мілітарі не має військових або тактичних  властивостей. Він схильний до впливу моди, не призначений для носіння в екстремальних умовах і рясніє нашивками і прикрасами, що не мають функціонального призначення. Той, хто хоча б кілька тижнів прослужив в армії, легко розпізнає підміну.

стиль мілітарі

Парадний військовий одяг має сувору диференціацію за родом військ, військового підрозділу, звання. Він відноситься до розряду уніформи, адже ніякий лейтенант при здоровому глузді не буде хизуватися в генеральському мундирі!

Тактичний одяг не має прив’язки до роду військ і звання; цінується не за красу, а за практичні якості; одягається не тільки для ведення військових дій, але і на полювання, риболовлю, тривалі турпоходи і т.п. За функціональним призначенням ці поняття збігаються. Однак, тактичний одяг з відзнаками – суто військовий. А штани, які для підвищення міцності прошиті металевою ниткою, вважаються і військовою, і тактичної уніформою, в залежності від обстановки (навчання, полювання, рибалка).

Зручність і надійність, понад усе

Кишені – невід’ємний атрибут тактичного одягу. Вони виготовлені з міцного матеріалу, обов’язково застібаються на липучки, рідше на блискавку, рідко на гудзики, адже для того щоб отримати потрібну річ з кишені, доводиться витрачати зайву секунду на розстібання гудзиків. Ціна такого зволікання – життя.

Матеріал, крім міцності, повинен сприяти гарному повітрообміну (ця властивість необхідна під час тривалих марш-кидків). Традиційна ХБ потроху передає естафету дешевшим: катону та поліестеру. Німецька парка бундесвер має 6 кишень, знімну підкладку, яку можна носити окремо, і кишені-вентиляцію під пахвами, які застібаються на блискавку.

Важливість забарвлення

Для військового і тактичного одягу колір повинен виконувати суто маскувальну функцію. Наприклад, хакі – це ідеальне забарвлення для маскування в лісі, в похмуру погоду і в горах. Мета – вистежування рідкісного чи небезпечного звіра; маскування в складках місцевості, в разі ведення військових дій. Куртка М65 хакі чудово зарекомендувала себе у військах НАТО, має 4 кишені і забезпечена типом застібки – прихована блискавка.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А ось кілька цікавих відео-прикладів того, як можна використовувати одяг військового стилю в повсякденному житті. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь