Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Операції ендопротезування суглобів в Ізраїлі

Під ендопротезуванням або, як ще називають таку операцію, артропластикою, мають на увазі заміну вийшовшого з ладу і втратившого свої функції натурального суглоба штучним імплантатом. Необхідність в такій операції зазвичай виникає при деградації суглоба в результаті дегенеративно-дистрофічних процесів, травм і запалень.

ендопротезування суглобів

Ендопротезування суглобів за кордоном

Операції ендопротезування стали проводитися в провідних клініках розвинених країн, в тому числі в Ізраїлі, досить давно, а саме з 70-их років минулого століття, тому там такий метод лікування відноситься до числа класичних, навіть коли мова заходить про важкі патології суглобів.

Ізраїльські клініки і фахівці роблять все від них залежне, щоб повернути людині втрачені рухові здібності. Такі операції тут не рідкість, досвід хірургів дозволяє повернути пацієнтові можливість вільного руху і позбавити його від болів у 95% випадків. Проводиться ендопротезування за допомогою найсучаснішого обладнання, інструментів, найменш інвазивними методами в надзвичайно комфортних умовах.

ендопротезування

Показання і види операцій

Показанням для призначення операції заміни суглобів може бути істотне обмеження рухливості суглоба, а також сильні болі, що виникають під час руху, які не залишають пацієнтові нічого іншого, як приймати анальгетики у величезних кількостях.

Види операцій розрізняються залежно від виду замінного суглоба (ліктьовий, плечовий, тазостегновий, колінний і т.д.) і від обсягу процедури (часткове або повне ендопротезування).

Методи проведення операцій розрізняються залежно від типу кріплення в кістці: хірургічний цемент, без нього або з комбінацією цих двох варіантів.

В ізраїльських клініках, віддається перевага найміцнішим протезам, термін служби яких гарантує 15 і більше років роботи. Імплантати відповідають всім стандартам безпеки і виготовляються з металевих сплавів високої міцності, кераміки та високомолекулярного пластика.

Що таке ендопротезування суглоба?

У пошкодженій області робиться розріз, проблемний суглоб витягується, а його місце займає штучний імплантат. В процесі операції здійснюється остаточна підгонка протеза, після чого тканини акуратно зшиваються, і на пацієнта чекає курс антикоагулянтів. Пересуватися пацієнт може вже на другий день, правда тільки за допомогою милиць, потім – тростини, а через три тижні – самостійно.

 

Залишити відповідь