Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Оригінальні підставки для ювелірних прикрас своїми руками

Ось дуже простий і в той самий час досить оригінальний спосіб виготовлення маленьких гламурних і зручних підставок для прикрас, які можуть знаходитися у верхньому ящику вашого комоду або стояти прямо на дзеркалі у ванній кімнаті.

Де зберігати свої коштовності?

Створення цих корисних підставок нагадає вам шкільні дні, коли верхом дитячої творчості було ліплення з пластиліну і прикрашення фарбами. Ви будете пишатися виконаною роботою і зможете деякі підставочки подарувати подрузі, яка буде вам щиро вдячна.

підставки для ювелірних прикрас

Що вам знадобиться:

необхідні компоненти

  • Полімерна глина для обпалювання в звичайній духовці.
  • Форми для печива.
  • Paint маркер.
  • Качалка.

Крок 1

крок 1

Розкачайте качалкою шматок глини до півсантиметрової товщини.

Крок 2

крок 2

За допомогою формочок для печива, бажано круглих, видавіть шаблони майбутніх підставок для прикрас.

Крок 3

крок 3

Підігніть краї кожного шаблону догори, намагаючись не подряпати глину нігтями.

Крок 4

крок 4

Ми спробували зробити шаблон за допомогою формочки у вигляді серця, але швидко відмовилися від цієї ідеї, оскільки загинати краї догори було дуже незручно. Тому вирішили створити просто гарний амулет, акуратно зробивши зубочисткою дірку для шпагату або стрічки.

Крок 5

крок 5

Якщо у вас залишилися шматочки глини різних кольорів, змішайте їх, розкачайте і теж зробіть шаблони. Підставочки з вкрапленнями різнобарвної глини виглядатимуть дуже оригінально, особливо, якщо ви змішаєте чорну глину з білою. Тепер покладіть всі отримані підставки на лист, застелений пергаментним папером для запікання, і обпаліть в духовці згідно з інструкцією на упаковці з під глини. Ми обпалювали при температурі 220 градусів протягом 30 хвилин.

Крок 6

крок 6

Оскільки гаряча глина досить податлива, дайте підставкам повністю охолонути, перш ніж чіпати їх руками. Розфарбуйте вироби Paint маркером. В основному ми використовували золотий колір по краях, але піддавшись натхненню, деякі підставки зробили в горошок. До речі, геометричні фігури, стрілки і навіть прості лінії теж дуже добре виглядають.

 

Залишити відповідь