Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Основні переваги мікрохвильової печі

Мікрохвильова піч є одним з найбільш функціональних і зручних технічних пристосувань для кухні. Ця річ просто незамінна, коли необхідно за максимально короткий термін розморозити скам’янілий шматок м’яса або розігріти вечерю після виснажливого робочого дня.

Овочі для вінегрету варяться в мікрохвильовці всього 15 хвилин, а на приготування будь-якого пирога потрібно не більше півгодини. Однак до сих пір цей прилад у багатьох людей викликає деякі побоювання.

людина програмує мікрохвильовку

Абсолютна безпечність та економія

Чому мікрохвильова піч вважається небезпечним для здоров’я джерелом радіоактивного випромінювання? Вчені пояснюють популярність цього міфу елементарним нерозумінням особливостей роботи печі і запевняють, що вона таїть в собі не більше шкоди, ніж телевізор або звичайна піч. Якщо мікрохвильовка справна, і в процесі експлуатації ви не порушуєте правил – для вас немає ніякої загрози.

Існує ще одна омана, згідно з якою мікрохвильова піч витрачає величезну кількість електроенергії. Насправді ж такий пристрій приблизно в два рази економніший за електроплиту і відрізняється набагато більш високим ККД – адже він підігріває лише їжу, а не все приміщення.

СВЧ і радіохвилі дійсно мають однакову природу. Будь-який продукт харчування містить в собі молекули води, що мають два полюси. При включенні печі магнетрон з хвилеводами (її головний елемент) створює навколо продуктів магнітне поле, яке обертається з великою швидкістю. Молекули води починають коливатися під впливом цього поля, в результаті чого і нагрівається продукт. При виключенні печі поле миттєво зникає, а готова страва анітрохи не відрізняється від продуктів, приготованих на звичайній кухонній плиті. Період, коли мікрохвильова піч працює і електромагнітне поле активно, теж не представляє небезпеки для людини, тому що металевий корпус і вбудована в скло дверей спеціальна сітка затримують хвилі. Єдине, про що дійсно потрібно турбуватися – чистота печі, оскільки бруд здатен порушити її герметичність.

Незважаючи на те, що мікрохвильова піч може замінити плиту, зазвичай її купують лише в якості додаткового обладнання для розігрівання і розморожування продуктів.

вбудована мікрохвильовка

Корисна їжа і максимальна зручність

Насправді ж мікрохвильова піч – ідеальний пристрій для приготування корисних і здорових страв. Дослідження показали, що їжа, приготована під впливом мікрохвиль, зберігає в собі до 98% вітамінів, в той час як після традиційної термічної обробки їх залишок становить лише 38-60%.

Багато хто вважає їжу з мікрохвильовки несмачною, адже вона нагадує варені продукти, які до смаку далеко не всім. Для того щоб приготовані страви виходили підрум’яненими, багато виробників оснащують печі грилем. У режимі «гриль» бутерброди будуть готові всього за кілька хвилин і порадують своєю хрусткою скоринкою.

Особливо зручний варіант – піч з автоматичними режимами. Якщо вони передбачені, вам необхідно лише помістити продукти в піч, вказати в меню на лицьовій панелі назву страви і її масу. Всі інші розрахунки піч зробить сама. Сучасні моделі печей оснащені безліччю різноманітних функцій, одна з яких – можливість запрограмувати початок приготування на будь-який зручний час.

мікрохвильовка з їжею всередені

Важливі поради та попередження

Перед придбанням печі потрібно чітко визначитися з бажаним розміром. Для сім’ї з двох чоловік підійде невелика камера на 18 літрів, якщо ж в будинку проживають чотири людини, знадобиться камера на 20-25 літрів. Разом з піччю необхідно придбати спеціальний термостійкий посуд із пластику або скла.

Ні в якому разі не користуйтеся металевими ємностями, щоб не зіпсувати піч!

Є один простий спосіб перевірки посуду на її придатність для використання в мікрохвильовій печі: налийте в ємність воду і помістіть на хвилину в піч, встановивши максимальну потужність. Якщо вода нагріється, а посуд при цьому залишиться холодним – він з успіхом пройде випробування.

А ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/yak-vybraty-mikrohvylovku.html, де ми розповідали, як вибрати мікрохвильову піч. Можливо, ця інформація теж вам знадобиться.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

В якості бонусу пропонуємо дізнатися, як почистити мікрохвильовку від жиру всередині. Не пропустіть цікаве відео нижче!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Введіть свій E-mail: