Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Основні види шлангів для поливу?

Для того щоб виростити здорові плодоносні культури і отримати гарний врожай, городникам в першу чергу варто правильно облаштувати систему поливу рослин. Для цього необхідно продумати те, як буде відбуватися зрошення культур, і який шланг для поливу стане вашим найкращим помічником.

шланг для поливу

Садові шланги для поливу і їх види

Щоб визначитися з вибором шлангу для поливу, для початку необхідно з’ясувати, які вони бувають, і який підійде саме вам. До речі, тут можна вибрати обладнання та інструмент для поливу за цілком прийнятними цінами. Поливальний шланг може бути виготовлений з наступних матеріалів:

Гумовий шланг для поливу

Це, мабуть, найпопулярніший в нашій країні вид шлангів для поливу. Його основними перевагами є міцність, гнучкість та еластичність. Шланги для поливу з гуми можуть служити до двадцяти років. Недоліком такого шланга є його тяжкість – не кожному під силу переміщати його по периметру ділянки.

Нейлоновий шланг для поливу

Шланги для поливу з нейлону досить гнучкі і міцні, проте вони мають кілька серйозних недоліків. Перше – це їх деформація під впливом високої або низької температури. Друге – натиск в ньому не повинен бути вище 6 бар. Крім того, виробник дає гарантію на такий шланг не більше одного року.

Пластиковий шланг для поливу

Шланг із пластику, як і з нейлону, виділяється своєю гнучкістю і легкістю. Але він також боїться перепадів температур. До того ж такі шланги часто ламаються на стиках і зазнають механічних пошкоджень. Ще одним істотним мінусом пластикового і нейлонового шлангів є те, що під час тривалого періоду бездіяльності вони можуть злипатися всередині. Як показує практика, максимальний термін служби таких шлангів складає до чотирьох років.

чоловік поливає квіти

Пластик в тандемі з тканиною

Пластикові шланги для поливу з тканинною прокладкою відносяться до вже більш вдосконалених моделей. Такі шланги є стійкими до температур і механічних пошкоджень. Тиск в них може досягати 50 бар, а експлуатаційний період – 10-15 років.

ПВХ

Багато фахівців рекомендують вибирати шланг для поливу саме на основі тришарового армованого полівінілхлориду. Шланги з ПВХ є найбільш зносостійкими, міцними, універсальними і можуть прослужити до 30 років. В неробочому стані такі шланги здаються короткими, проте варто лише потоку води почати пробивати собі шлях, вони починають автоматично рости в довжину. Точно також і після поливу – як тільки вода припиняє свій рух всередині шлангів ПВХ, вони самі скорочуються і перетворюються на легкий і зручний моток. Єдиним недоліком таких моделей є висока вартість.

А ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/klasychnyj-sad-v-yevropejskomu-styli.html, де ми розповідали про класичний європейський сад. Можливо, ця інформація теж стане вам у нагоді.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

На додаток до вищесказаного пропонуємо дізнатися, як самостійно зробити крапельний полив. Не пропустіть цікаве відео нижче!

 

Залишити відповідь