Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Основні заборони Фен-Шуй при оформленні інтер’єру

Практично кожний філософський напрямок має певну систему заборон, і Фен-шуй, в даному випадку, – не виняток. Прихильники вчення з розумінням сприймають всі ці “табу”, оскільки правильно оформлений інтер’єр з урахуванням основних рекомендацій і обмежень – найважливіший крок до гармонії і щастя.

9 основних Фен-Шуй застережень

фен-шуй-амулети

Дзеркала

Вибираючи місце для дзеркал, обов’язково переконайтеся, що ні в одному з них не будуть відображатися вхідні двері. За Фен-Шуй саме через головний вхід потрапляють потоки позитивної енергії, а відбиваючись в дзеркалі, вони відразу ж змінюють свій напрямок і залишають домашній простір. Експерти Фен-Шуй також не рекомендують встановлювати дзеркальні поверхні, що розбивають або спотворюють зображення. З огляду на це, відмовтеся від декору стін дзеркальною плиткою.

Оформлення спальні

Спальня – святиня будинку, тому будь-яка помилка при створенні Фен-Шуй спальні може стати фатальною. При розміщенні дзеркала переконайтеся, що в ньому не буде відображатися ліжко. Саме ж ліжко не повинно перебувати напроти дверей і притулятися до стіни може тільки однією стороною, бажано узголів’ям. Не місце в спальні і предметам, які символізують водну стихію, наприклад, акваріуму, оскільки це веде до охолодження стосунків між подружжям.

вітальня-за-фен-шуй

Підлога різного рівня

Всі підлоги в будинку повинні перебувати на однаковому рівні, інакше енергія буде поширюватися нерівномірно, і концентруватися в найвищій частині приміщення. У підсумку, дана зона стане головною, але все, що вона зможе дати, піде на потреби, відповідні іншим зонам. Наприклад, при домінуванні зони багатства, можливо, вам і вдасться поліпшити свій добробут, але всі отримані гроші доведеться витратити на ті сфери життя, за які відповідають зони, що опинилися в менш привілейованому становищі.

Протікаючі крани, несправні предмети

Вся сантехніка в будинку повинна бути в ідеальному стані. З водою йде позитивна енергія, тому в Фен-Шуй не вітається будь-яка непотрібна витрата води. Негативний вплив на енергетичний баланс будинку надають і несправні предмети, навіть перегоріла і не замінена вчасно лампочка може стати причиною ваших невдач.

спальня

Гострі кути

Гострокутні предмети, спрямовані на людину, також вкрай небажані. Саме ці “стріли” іноді стають каталізаторами всіляких як фізичних, так і психічних захворювань. Але оскільки повністю позбутися подібних предметів неможливо, поставте їх так, щоб кути не були спрямовані на вас тривалий час, наприклад, коли ви дивитеся телевізор, працюєте або спите.

Талісмани Фен-Шуй у ванній і туалеті

Як стверджують знавці, дані речі мають магічну силу і вимагають до себе поваги. Не варто прикрашати ними ванну і туалет, для створення позитивної енергії в цих приміщеннях досить підтримувати чистоту і порядок.

кухня

Невідповідні предмети мистецтва

Фен-Шуй не вітає картини з незрозумілим сюжетом, а також полотна, що викликають почуття пригніченості або приреченості. А от гарні пейзажі, інтер’єри, і все, що асоціюється з успіхом і достатком, сприяє залученню позитивних потоків енергії.

Вміст гаманця

Крім грошей в гаманці не може бути нічого зайвого. Древнє вчення накладає сувору заборону на наявність там фотографій, записок, чеків, візиток та інших дрібниць, які ми часто в ньому зберігаємо.

Погане розташування будинку

Лінії електропередач, трансформаторні будки, кладовища, морги і в’язниці є вкрай небажаними сусідами для будь-якого будинку. Якщо ж говорити про сприятливі місця, то найбільш позитивними вважаються парки, дитячі сади і банки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.