Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Пам’ятки Чикаго – 10 місць, які ви маєте побачити

Серед туристів зі всього світу Чикаго вже давно став не менш популярним місцем, ніж Сан-Франциско або Нью-Йорк. А все завдяки американському кінематографу, який часто використовує цей величезний мегаполіс в своїх сценах. Ось короткий путівник для тих, хто хоче більше перейнятися атмосферою легендарного міста і познайомитися з ним ближче.

Туристичний Чикаго

Чикаго повний захоплюючих культурних і розважальних туристичних місць. Якщо ви збираєтесь відвідати один з найвідоміших мегаполісів США, не пропустіть ці 10 пам’яток.

Magnificent Mile

центральна-вулиця-Чикаго

Magnificent Mile – центральна вулиця Чикаго, яка є головною міською артерією. Дослівно перекладається, як «велична миля», що відповідає дійсності. Уздовж неї розташована велика кількість хмарочосів з чудовими готелями, ресторанами і торговими центрами, які виглядають ще більш захоплюючими в розпал курортного сезону або на Різдво.

Парк розваг Navy Pier

парк-розваг

Однією з визначних пам’яток Чикаго, яку потрібно обов’язково відвідати, є Navy Pier. Щорічно цей парк приймає понад 9 мільйонів туристів. По суті, це місце – зосередження всіляких розваг та смачної їжі.

Музей науки та промисловості

старовинний-паровоз-у-чикагському-музеї-науки-на-промисловості

The Museum of Science and Industry – найбільший музей науки західної півкулі з величезною колекцією обертових експонатів, які постійно поповнюються.

Акваріум Шедда

величезний-акваріум

Акваріум Джона Джі Шедда (Shedd Aquarium) був відкритий у 1930р., і зараз є національним історичним пам’ятником. Нещодавно реконструйований акваріум пропонує познайомитися з унікальними мешканцями підводного світу за цілком прийнятною ціною. Дитячий квиток коштує всього 6 доларів.

Зоопарк Лінкольн Парк

ведмідь-плаває-у-зоопарку-Лінкольна

Зоопарк Лінкольн Парк (Lincoln Park Zoo) – один з найстаріших зоопарків в США. Щорічно його відвідує більше 3-х мільйонів чоловік, які приходять поспостерігати за життям 1200 видів тварин і птахів.

Водонапірна башта

найстаріша-пам'ятка-Чикаго

Водонапірна вежа (The Water Tower) є другою найстаршою водонапірною баштою в країні. Це одна з небагатьох споруд, яка пережила велику чиказьку пожежу. Вона розташована вздовж Magnificent Mile, тому, гуляючи по головній міській вулиці, ви не зможете не помітити цю міську пам’ятку.

Художній інститут Чикаго

чиказький-художній-інститут

Заснований в 1879р., чиказький художній інститут (The Art Institute of Chicago) є власником 300000 творів мистецтва і майже мільйона квадратних футів простору, на якому вони розташовані. Це місце повинні відвідати всі любителі художніх цінностей.

Музей Філда

Музей-Філда

Музей Філда (The Field Museum) був заснований в 1893р. Це один з найвідоміших музеїв природознавства в світі. Тут представлені 25 мільйонів експонатів, за допомогою яких можна здійснити подорож від стародавніх цивілізацій до наших часів.

Прогулянка на катері

прогулянка-на-катері-по-річці-Чикаго

Пам’ятки Чикаго – це не тільки парки і музеї, сюди також можна віднести і прогулянку на катері по річці Чикаго і озеру Мічиган. Така водна екскурсія є чудовою можливістю познайомитися відразу з безліччю унікальних архітектурних споруд міста.

Бейсбольне поле Wrigley Field

бейсбольне-поле

Навіть якщо ви не шанувальники бейсболу, вам все одно буде дуже цікаво побачити улюблене багатьма фанатами бейсбольне поле Wrigley Field, яке має багатющу історію. Воно було побудовано в 1914р. і використовувалося 97 років, аж до 2011р.

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: