Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Плюси і мінуси сонячних батарей на даху будинку

Всі вже чули про сонячні батареї, а багато хто навіть бачив їх зблизька. Проте питання ставити їх на дах свого будинку чи ні, як і раніше залишається відкритим для багатьох домовласників. Сьогодні ми розповімо про плюси і мінуси сонячної енергії, але відразу попереджаємо, плюсів буде більше.

Що ж таке сонячна енергія, і як її можна використовувати на благо свого домашнього господарства? Сонячна енергія – це енергія тепла і світла, що виходить від променів Сонця, які завдяки сучасним технологіям здатні цілий рік забезпечувати електрикою ваш будинок.

Плюси сонячних батарей

сонячниі панелі на даху

Отже, давайте почнемо з переваг, які ви можете отримати, встановивши сонячні батареї на даху свого будинку.

1. Доступність сонячної енергії

Сонячна енергія виходить від сонця, тому вона буде доступна до тих пір, поки сонце буде світити. За даними НАСА Сонце буде висвітлювати Землю ще, щонайменше, 6,5 мільярдів років. Крім того, на той час воно вже поглине Землю, тому немає ніякого сенсу турбуватися. Виходячи з цього, можна з упевненістю сказати, що навіть в самій довгостроковій перспективі сонячні промені нікуди не подінуться.

2. Економія

І хоча сонячні батареї все ще є дорогим задоволенням, встановивши їх, ви до кінця життя можете розпрощатися зі щомісячними рахунками за електроенергію, що з часом дозволить заощадити десятки тисяч доларів.

3. Екологія

Сонячна енергія не забруднює навколишнє середовище. Виробництво сонячних батарей, транспортування і установка, звичайно, не безпечні для екології, але сама батарея, розташована на даху, є 100% екологічно чистим джерелом електрики, що, погодьтеся, має неабияке значення.

4. Тиша

Сонячна енергія перетворюється в електричну практично безшумно. Інші автономні джерела живлення, наприклад, такі як дизельні генератори, створюють дуже багато шуму під час роботи. Якщо у вас є маленькі діти або ви самі любите тишу, сонячні панелі дозволять вам насолоджуватися спокоєм.

5. Сонячні батареї не займають місце

Зазвичай панелі сонячних батарей встановлюються на даху, тому, на відміну від тих же вітряків (вітрогенераторів), вони абсолютно не займають корисний простір.

Мінуси сонячних батарей

монтажники сонячних панелей на даху

Що ж, як і скрізь, у сонячних батарей теж є свої недоліки. Ось основні з них.

1. Початкова вартість

На жаль, сонячні батареї не дешеві. Вартість комплекту для середнього будинку становитиме близько 8000$, і це без установки та іншого додаткового обладнання. Якщо ви витрачаєте на електроенергію 20$ на місяць, то відбити початкову вартість панелей в кращому випадку зможете тільки через 30 років.

2. Флуктуація

Оскільки сонячна енергія цілком залежить від сонця, можливо, вам доведеться інвестувати в потужні акумулятори або інші джерела електроенергії, які будуть працювати в нічний час. Крім того, на продуктивність сонячних батарей впливають погодні умови, такі як сильна хмарність, наприклад.

3. Забруднення

Вуличний пил і зміг, які з часом осідають на сонячних панелях, також негативно впливають на їх продуктивність. Особливо це стосується будинків, розташованих в межах великих міст.

До речі, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/yak-pravylno-doglyadaty-za-avtomobilnym-akumulyatorom.html, де ми розповідали про те, як правильно доглядати за автомобільним акумулятором. Можливо, ця інформація теж вам знадобиться.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до вищесказаного пропонуємо дізнатися, як саме працюють сонячні панелі. Не пропустіть цікаве відео нижче!

 

Залишити відповідь