Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Правильний догляд за котом. Що слід знати господарю?

Будь-яка домашня кішка не особливо вибаглива в догляді. Але це зовсім не означає, що піклуватися про чотириногого вихованця необов’язково. Давайте розглянемо всі основні правила, дотримання яких дозволить вашому коту вважати вас найкращим господарем.

маленьке кошеня

Яким має бути догляд за шерстю кота?

Основний догляд полягає в вичісування грудок шерсті, яка звалялася. Недоглянута шерсть не тільки виглядає недбало, але і може викликати ряд захворювань у тварини. Стежити за станом шерсті улюбленця потрібно постійно. Для цієї процедури слід придбати спеціальні гребінці в зоомагазині.

Вичісувати необхідно не тільки у напрямку зростання шерсті, а й проти зростання. Зрідка кішку можна відводити до “перукарні”. Там вистріжуть і розчешуть грудки, з якими ви не зможете впоратися в домашніх умовах.

Не думайте, що якщо кішка гладкошерста, її не потрібно вичісувати, оскільки шерсть повинна бути очищена від лупи. Тому під час миття кота у ванні користуйтеся шампунями проти лупи.

Яким має бути догляд за котячими кігтями?

Стригти кігті необхідно перед купанням. Досить купити спеціальні ножиці і один раз на два тижні, злегка затискаючи лапку, підрізати кігті. Якщо вихованець дуже опирається цій процедурі, можна купити спеціальні ковпачки для кігтів.

Яким має бути догляд за порожниною рота тварини?

У більшості випадків детальним оглядом порожнини рота займається ветеринарний лікар. Вдома можна самостійно перевіряти лише відсутність зламаних зубів і, намотуючи на палець трохи марлі, робити їх чистку.

Яким має бути догляд за очами кота?

Незважаючи на те, що кішки охайні по своїй натурі, і дуже люблять умиватися, іноді їм необхідно допомагати, а саме протирати закислі очі.

кіт

Яким має бути догляд за пухнастими вухами?

Абсолютно всі коти мають потребу в чищенні вух, тому що самі вони цього робити не можуть. Процедуру проводять до або після водних процедур. Ватною паличкою, змоченою в кип’яченій воді кімнатної температури, акуратно очищайте вушні раковини. Але ні в якому разі не засовуйте паличку глибоко в вушний прохід!

Котячий туалет

Кішка – тварина досить кмітлива. Найчастіше, достатньо придбати спеціальний лоток і наповнювач, щоб вона зрозуміла, де її туалет. Хоча, іноді для звикання до лотка потрібен якийсь час. Але зазвичай це відбувається досить швидко.

Лоток повинен завжди стояти в одному і тому ж місці. Якщо раптом кошеня зробило свої справи в не там де потрібно, відірвіть трохи туалетного паперу, промокніть калюжу і покладіть в лоток. Так пустун за запахом швидше зрозуміє, на що ви натякаєте.

Це були основні процедури, які вам періодично потрібно виконувати. Любіть своїх домашніх вихованців, і вони відповідять вам взаємністю.

До речі, якщо у вас живе ще й собака, вам буде цікаво дізнатися, що їй не подобається найбільше. Про це ми писали тут.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до всього вищесказаного пропонуємо дізнатися, як годувати кота, щоб він завжди був здоровим і активним. Не пропустіть цікаве відео нижче!

 

Залишити відповідь